دانلود کتاب عمو نوروز و چهل دزد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عمو نوروز و چهل دزد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عمو نوروز و چهل دزد

کتاب عمو نوروز و چهل دزد به نویسندگی سروش چیت ساز، روایت‌گر پسر جوانی به نام ظفر است که هیچ پول و درآمدی ندارد و اصلا از اینکه نزدیک سال نو است خوشحال نیست، برای همین تصمیم می‌گیرد عمو نوروز را دزدیده و او را بفروشد.

عمو نوروز و چهل دزد یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانه‌ی ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشته تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینه رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب عمو نوروز و چهل دزد می‌خوانیم:

تو شکرستان می‌گویند وقتی زمستان می‌رود، که پیرزنی به نام ننه سرما بار و بندیلش را جمع کند، خانه تکانی کند، همه‌جا را تمیز کند و منتظر عمو نوروز بماند. ظفر دزده شنیده بود که ننه سرما آن‌قدر کار می‌کند که خوابش می‌برد و وقتی عمو نوروز می‌رسد، خواب است و هیچ‌وقت عمو نوروز را نمی‌بیند. ظفر می‌دانست که مردم می‌گویند اگر یک روز ننه سرما، عمو نوروز را ببیند آسمان و زمین به هم می‌رسند. با این فکرها ظفر به این نتیجه رسید که باید عمو نوروز را بدزدد تا پولدار شود. او یواشکی خودش را رساند پای دیوار خانه ننه سرما پرید توی خانه و تا ننه سرما به خودش بجنبد دست و پا و دهان ننه سرما را بست و انداختش توی پستو...

 ۲۹ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0086-9 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب عمو نوروز و چهل دزد

برای دانلود کتاب عمو نوروز و چهل دزد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عمو نوروز و چهل دزد
mehdi iranpour
۱۳۹۹/۱/۶
یک قصه بی‌سر و ته. مناسب هیچ سنی نیست.
هورمزد شمس اذر
۱۳۹۸/۱۲/۵
بسیار خوب بود و من دوست میدارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)