دانلود کتاب فرزانگی (کتاب دوم)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرزانگی (کتاب دوم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرزانگی (کتاب دوم)

فرزانگی، کتاب دوم از مجموعه هفت جلدی "7اثر از جیم ران" می باشد.

جیم ران، سالهاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش‌دهنده و انگیزه‌دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکت‌های برتر آمریکا است.

بعضی مواقع که یکی از چرخ‌های زندگی‌مان پنچر می‌شود به سمت یافتن پاسخ کشانده می‌شویم. بسیاری از این پاسخ‌ها را می‌توان در نوشته‌های بزرگان یافت. ولی بعضی مواقع نیاز نداریم یک کتاب را کامل بخوانیم. تنها نیازمند چند کلمه دلگرمی، راهنمایی و روشنگری هستیم. هدف این کتاب نیز بر همین مبناست. مطالب کتاب با ترتیب عنوان تنظیم شده است، به طوری که شما می‌توانید مستقیم سر اصل مطلب رفته و نکته‌ای که به دنبالش هستید به راحتی پیدا کنید. مطالب هر بخش خلاصه، و به سبک منحصربه‌فرد جیم ران، مرتبط با موضوع نوشته شده است.

کتاب حاضر برای استفاده به هنگام مراقبه یا خلوت‌گزینی طراحی شده است. با خواندن یک بخش و بعد بستن کتاب و بررسی همه‌جانبه‌ی آن می‌توان گام‌های مؤثری در سفر اکتشاف وجود برداشت. در طول روز اگر بر پیام آن بخش تمرکز کنید، اندیشه‌ی نهفته‌ی آن را درونی و در زندگی خود نهادینه می‌کنید.

 ۸۰ صفحه، ۳۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7650-86-1 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۴۲۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
اعتقاد
امور مالی
دانش
رشد شخصی
برنامه ریزی
رابطه
خدمت
مهارت
موفقیت
ارزش

راهنمای دانلود کتاب فرزانگی (کتاب دوم)

برای دانلود کتاب فرزانگی (کتاب دوم) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرزانگی (کتاب دوم)

نظرات کتاب فرزانگی (کتاب دوم)

محمد ابراهیمی
۱۳۹۶/۱۰/۱۲
از خداوند میخوام‌ی مربی مثل جیم ران ب من بده. الگوی بی‌نظیری هست جیم ران. مرد بزرگ و الهام بخش. این کتاب رو بخونید بادا که از جیم ران الهام بگیرید. حتما بخونید و ب دیگران هم بگید که بخونن ب جای تلویزیون و چیزای بیهوده دیگه...
فرزانه زرین
۱۳۹۶/۵/۲۰
در مقایسه با کتاب اول، کتاب ضعیفی است و گاها مفاهیم و کثالهای کتاب اول در اینجا تکرار شده است. به شخصه با کناب ارتباط برقرار نکردم و مطلب جدیدی یادنگرفتم.
مریم حاجیان
۱۳۹۵/۱۰/۲۵
عاااالی به خوبی جلد اول بسیار محرک فقط کافیه هرروز قسمتی از جیم ران رو بخوونید تا باک انرژیتون اون روز فول بشه برای ترکوندن خداوند رحمتش رو نصیبش کنه روحش شاد
مشاهد همه نظرات (۳۷)