دانلود کتاب فرشته‌های نجات: سیری در اصول و مبانی امداد و نجات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرشته‌های نجات: سیری در اصول و مبانی امداد و نجات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرشته‌های نجات: سیری در اصول و مبانی امداد و نجات

کتاب فرشته‌های نجات: سیری در اصول و مبانی امداد و نجات، تالیف علی شیخ رضازاده تهرانی، به چگونگی عملیات شجاعانه و انسان دوستانه امداد رسانان می‌پردازد. 

عملیات امداد و نجات، این کار قابل تقدیر و احترام چگونه شکل می‌گیرد؟ زمانی که یک عملیات امداد و نجات نیاز باشد همه معتقدند که باید این کار انجام شود. اما چه کسی این کار را انجام دهد؟

امداد و نجات جایگاه کسانی است که تمایل قلبی دارند تا بدون اعتنا به منافع شخصی به افراد دردمند و درمانده کمک کنند، جایگاه کسانی است که می‌توانند بر روی موضوع مشترک خدمت به انسان‌ها قلب و فکر خود را متمرکز کنند، افراد مجروح، افراد گمشده، مصدومین و افراد مضطرب، تمامی این افراد که خیلی از آن‌ها یا نمی‌توانند و یا هرگز کمکی به آن‌ها نمی‌شود نیازهای ساده‌­ای دارند.

کتاب فرشته‌های نجات به ما می‌آموزد که کمک کردن می‌­تواند در شکل انتقال و جابجایی، ایجاد امیدواری و تسکین دردها باشد، امداد و نجات برای تمامی این افراد است.

 ۱۲۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8415-71-8 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۶۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: شناخت اصول نجات
فصل دوم: آشنایی با کلیات و مبانی نجات
فصل سوم: توانایی عملیات با گره‌ها و طناب‌ها
منابع

راهنمای دانلود کتاب فرشته‌های نجات: سیری در اصول و مبانی امداد و نجات

برای دانلود کتاب فرشته‌های نجات: سیری در اصول و مبانی امداد و نجات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرشته‌های نجات: سیری در اصول و مبانی امداد و نجات