دانلود کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات موسیقی

  • از: فریدون ناصری
  • ناشر: انتشارات روزنه
  • ۱۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات موسیقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات موسیقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات موسیقی

کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات موسیقی نوشتۀ فریدون ناصری، شامل هشت هزار لغت و اصطلاح و ترجمه‌ی تأویلی و بیانی اصطلاحات رایج در موسیقی است.

همچنین کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات موسیقی شامل تلفظ مهم‌ترین اصطلاحات ایتالیایی به همراه مجموعه‌ای از اصطلاحات آلمانی و ایتالیایی آن‌گونه که در هنر موسیقی به‌ کار می‌رود آمده است. فریدون ناصری در تألیف این فرهنگ از فرهنگ‌هایی نظیر فرهنگ پل رونتون، دیکسیونر موسیقی لاروس،‌ انسیکلوپدی فاسکل، دیکسیونر مارک هونگر، فرهنگ موسیقی رولاند دوکانده، انسیکلوپدی موسیقی مقدس استفاده کرده است.

فریدون ناصری نوازنده ویلنسل، آهنگساز و رهبر ارکستر سمفونیک تهران و مولف و مترجم چند کتاب موسیقی بود. او را باید احیاء کننده ارکستر سمفونیک تهران در بعد از انقلاب نام نهاد. تلاش‌های شبانه‌روزی او در بیش از یک و نیم دهه‌ای که رهبری این ارکستر را عهده‌دار بود سبب شد تا این ارکستر دوران صباوت خود را به خوبی طی کند و پا سفت نماید.

 ۴۸۸ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-6176-67-4 

چاپ ۱۳۸۲، قیمت الکترونیکی: ۴۰۵۰۰ ت - 12.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات موسیقی

برای دانلود کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات موسیقی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ جامع اصطلاحات موسیقی

نظرات کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات موسیقی

majid kazemi
۱۳۹۸/۵/۲۱
اگه به زبان آلمانی و آمریکایی هم بود عالی می‌شد.
همای غنی
۱۳۹۸/۹/۲۳
کتابی مرجعی که برای مراجعه اولیه نسبتا خوبه
علی پیکانی
۱۳۹۷/۵/۲۵
توضیح فارسی اصطلاحات موسیقیایی که در اینترنت انگلیسیش در دسترسه
مشاهد همه نظرات (۷)