دانلود کتاب فشار آب بر دنیای عجیب دلکو

  • از: هادی تقی زاده
  • ناشر: انتشارات روزنه
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فشار آب بر دنیای عجیب دلکو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فشار آب بر دنیای عجیب دلکو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فشار آب بر دنیای عجیب دلکو

کتاب فشار آب بر دنیای عجیب دلکو اثر هادی تقی زاده شامل 20 داستان کوتاه با تم اجتماعی است که با ترکیبی از خیال و واقعیت نوشته شده‌اند.

در کتاب فشار آب بر دنیای عجیب دلکو با شخصیت‌هایی غیر‌معمول روبرو می‌شویم. آدم‌هایی که به رغم زندگی‌های تاثر‌انگیزشان از وجه کمیک قدرتمندی نیز برخوردارند. آدم‌هایی ناهمساز، پارودیک، وانهاده و در عین حال به شدت واقعی.

به گفته هادی تقی زاده نویسندۀ این کتاب، رویدادها و وقایع اجتماعی پیرامون زندگی امروز جامعه ایرانی مانند تحریم و یا تولید جنگ‌افزار از جمله مسائلی است که در این مجموعه به آن پرداخته شده است.

در بخشی از کتاب فشار آب بر دنیای عجیب دلکو می‌خوانیم:

یک‌ ماه بعد، سگ میرزا محمد چوبدار، که هار شده و چند روزی غیبش زده بود، یک‌دفعه وسط میدان ده سر و کله‌اش پیدا شد و از بخت بد، پدربزرگم را گاز گرفت. پدربزرگ که دهانش از حیرت باز مانده بود و آب از لای دندان‌هایش مثل سفیده‌ی تخم‌مرغی شکسته کش کرده بود بیرون، از هجوم وحشیانه‌ی مردم ده گریخت و خودش را مثل پرنده‌ای زخمی چپاند توی خانه. او به‌محض وارد شدن به اتاق، در حالی که نفس‌نفس می‌زد، روی دو دستش خم شد و جست زد روی خانم آغا و بازوی چپ خانم را به دندان گرفت. خون از جای دندان‌ها فواره زد و خانم آغا بیهوش روی مخده ولو شد. مردم ده آمدند و پدربزرگ و خانم آغا را گرفتند و انداختند توی اصطبل خالی و درش را قفل کردند تا کس دیگری هار نشود. سگ میرزا محمد را هم با تیر زدند و جسدش را سوزاندند.

 ۱۲۵ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-04-8133-2 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

ماجرای «صلح»
کتاب جحدر بن عباس
بارون کوک کوتوله
پرنده‌ای به نام «پترو»
غول و کشتی یونانی
زندگی دوگانه‌ی محمدحسن خان اعتمادالسلطنه
ماجرای «تارف پنتی پل»
سازمان پلیسی منتقدین
تاثیر شگفت‌انگیز یک داستان
تحریم‌شده‌ها
داستان برج سفید
دستگاه اتفاق‌سنج جهانی
سومین عصر یخبندان
شریک آسایشگاه در اتاق 102
عادات اجتماعی من
مدرسه‌ی نوسترا
وظیفه‌ی اصلی چهار متوسطه در سال 85
واسکو
بازی با قضایای ساده‌ی ریاضی
فشار آب بر دنیای عجیب دلکو

راهنمای دانلود کتاب فشار آب بر دنیای عجیب دلکو

برای دانلود کتاب فشار آب بر دنیای عجیب دلکو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فشار آب بر دنیای عجیب دلکو