دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 9 و 10

  • ناشر: پژوهش های نوین علوم مهندسی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 9 و 10 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 9 و 10 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 9 و 10

فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 9 و 10 با همکاری اساتید برجسته دانشگاهی با هدف معرفی پژوهش‌های علوم مهندسی و ایجاد فرصتی برای تبادل مطالعات و تجارب در این حوزه منتشر شده است.

بانک‌ها و اغلب بنگاه‌های اقتصادی برای بقاء در عرصه رقابت ناچار از خلق روش‌ها و مزیت‌هایی هستند که توسط آن‌ها بتوانند کالا و خدمات خود را به اقشار بیشتری از جامعه ارائه و از این راه به سودآوری و تولید پول برای صاحبان سهام دست یابند. در این بین ایجاد نگرشی جدید با عنوان بانک‌داری سبز با هدف حفظ منابع طبیعی و در جهت توسعه پایدار از اهمیت بالایی برخوردار است. این اهمیت با توجه به گسترش روزافزون فناوری و ایجاد زمینه‌های مناسب جهت مدیریت مصرف، ارتقاء سطح آگاهی‌ها و لزوم تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی سازمان‌ها در جهت حفظ و بقاء زمین با اهمیت‌تر می‌سازد.

مدیریت زنجیره تامین سبز، رویکردی زیست‌محیطی در مدیریت زنجیره تامین است که هدف آن کاهش ریسک‌های زیست‌محیطی در دوره‌ی عمر محصول است. روش انجام تحقیق به صورت میدانی و ابزار گردآوری اطلاعات، پرسش‌نامه است و جامعه آماری این تحقیق، 22 نفر از کارکنان بانک سپه در تهران است. روش آماری مورد استفاده در این تحقیق، ضریب هم‌بستگی اسپیرمن و آزمون رتبه‌بندی فریدمن است. نتایج به دست آمده نشان می‌دهد که بین شاخص‌های زنجیره تامین سبز که عبارتند از مدیریت زیست‌محیطی، خرید سبز، تولید سبز، بازاریابی سبز و طراحی زیست‌محیطی و تاکتیک‌های اجرای موفق استراتژی توسط بانک‌های سبز رابطه بسیار نزدیکی وجود دارد.

توسعه پرشتاب و گسترده علوم به ویژه در حوزه فنی و مهندسی، انجام اقدامات علمی برای معرفی دستاوردهای علمی را بیش از پیش ضروری کرده است. توسعه پایدار ایران اسلامی، مستلزم ایجاد زیرساخت‌های علمی به ویژه در حوزه علوم مهندسی است.

 ۵۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

ارتباط زنجیره تامین سبز و تاکتیک‌های اجرای موفق استراتژی توسط بانک‌های سبز
بررسی میزان کلرآزاد در سطح شبکه توزیع آب تحت فرآیند گندزدایی کلرزنی و ارتباط آن با پارامترهای کیفی آب
ارزیابی پارامترهای ژئومکانیکی توده‌های سنگی در ساخت‌گاه سد گدارخوش
روش جدیدی بر اساس قیمت‌گذاری هزینه نهایی بلندمدت برای جبران کمبود درآمد سیستم انتقال در سیستم خصوصی و مقررات‌زدایی شده قدرت

راهنمای دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 9 و 10

برای دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 9 و 10 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 9 و 10