دانلود کتاب فهم فلسفه: اندیشه در روزگار باستان و دوره یونانی‌مآبی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فهم فلسفه: اندیشه در روزگار باستان و دوره یونانی‌مآبی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فهم فلسفه: اندیشه در روزگار باستان و دوره یونانی‌مآبی

کتاب فهم فلسفه: اندیشه در روزگار باستان و دوره یونانی‌مآبی، به تالیف جون ا. پرایس، یکی از کتاب‌های مجموعه سه جلدی فهم فلسفه است که خواننده را با پرسش‌های ماندگار فلسفه از روزگار یونان باستان تا حال حاضر آشنا می‌کند. در این کتاب، فلسفه یونان مورد شرح و نظر قرار گرفته است.

اولین فیلسوفان در دنیای غرب، فیلسوفانِ پیشا - سقراطی بودند، به‌عبارتی فیلسوفانی که قبل از سقراط (469-399 ق.م.) زندگی می‌کردند. آشنایی با افکار این اندیشمندان پیشرو ما را درجریان نخستین پرسش‌ها و نخستین جواب‌ها درباره‌ی طبیعت جهان و مایی که در آن زندگی می‌کنیم، قرار می‌دهد.

این فیلسوفان، حدود 600 سال قبل از میلاد سوالاتی از این دست را پرسیدند که «جهان چگونه به وجود آمد؟» و «جهان از چه چیزی ساخته شده است؟» آنها می‌خواستند بدانند چه چیزی همه چیز را منسجم نگه می‌دارد، به نحوی که زمین و هر چیزی که در آن است متلاشی نمی‌شود.

این مجموعه‌ی ارزشمند، شامل زندگی‌نامه برخی از سرشناس‌ترین اندیشمندان تاریخ است. چگونگی تأثیر آرای فلسفی این بزرگ‌مردان را بر مکتب‌های فکری بعدی توضیح می‌دهد. شما می‌توانید از طریق خواندن کتاب فهم فلسفه: اندیشه در روزگار باستان و دوره یونانی‌مُبی، مفاهیم مهم فلسفی و کاربرد آنها را در زندگی شخصی خود بیاموزید.

 ۱۹۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-334-327-9 

چاپ ۱۳۸۹: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1 پیشا - سقراطی‌ها: نخستین فیلسوفان یونان
2 دوره‌ی کلاسیک: سوفیست‌ها و سقراط
3 دوره‌ی کلاسیک: افلاطون
4 دوره‌ی کلاسیک: ارسطو
5 دوره‌ی یونانی‌مآبی
یادداشت‌ها
واژگان و اصطلاحات
کتاب‌شناسی
برای مطالعۀ بیشتر
وب سایت‌ها
نمایه

راهنمای دانلود کتاب فهم فلسفه: اندیشه در روزگار باستان و دوره یونانی‌مآبی

برای دانلود کتاب فهم فلسفه: اندیشه در روزگار باستان و دوره یونانی‌مآبی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فهم فلسفه: اندیشه در روزگار باستان و دوره یونانی‌مآبی

نظرات کتاب فهم فلسفه: اندیشه در روزگار باستان و دوره یونانی‌مآبی

سوگند فیروزبخت
۱۳۹۹/۴/۲۵
خیلی راضی بودم نثر روانی داشت و نسبت به نسخه چاپیش مقرون به صرفه تر بود پیشنهاد میکنم برای شروع کردن فلسفه تاریخ فلسفه پرباریه
مسلم قربان پور
۱۳۹۸/۷/۲۸
چرا همش پول میخاد در اختیارمون بگذارید که ما هم استفاده کنیم
عبداله صالح پور
۱۳۹۹/۷/۱۵
برای شروع فلسفه و آشنایی کتاب مناسبیه
مشاهد همه نظرات (۴)