دانلود کتاب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  • از: جعفر توانا
  • ۲۴۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

دسترسی به قوانین یکی از حقوق حقه ی هر انسانی است که به موجب آن قانون، صاحب حق و تکلیف می گردد.

قانون اساسی به عنوان بنیادی ترین قوانین در بردارنده کلیات از حقوق فردی و اجتماعی کشورمان می باشد. امروزه، با گسترش فضای وب، دسترسی به متن قانون به سهولت امکان پذیر است اما نمایه بندی و عنوان بندی آن از اینجانب صورت گرفته که به صورت فهرست وار تقدیم شما می گردد و این امر مسبب دستیابی سریع و سهل الوصول شما به اصل مطلوب و مورد نیازتان خواهد بود.

 

جمهوری اسلامی ایران مبین نهادهای فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه ایران بر اساس اصول و ضوابط اسلامی است که انعکاس خواست قلبی امت اسلامی میباشد.  ماهیت انقلاب عظیم اسلامی ایران و روند مبارزه مردم مسلمان از ابتدا تا پیروزی که در شعارهای قاطع و کوبنده‌همه قشرهای مردم تبلور مییافت این خواست اساسی را مشخص کرده و اکنون در طلیعه این پیروزی بزرگ، ملت ما با تمام وجود نیل به آنرا می‌طلبد.

ویژگی بنیادی این انقلاب نسبت به دیگر نهضت های ایران در سده اخیر مکتبی و اسلامی بودن آنست، ملت مسلمان ایران پس از گذر از نهضت ضد استبدادی مشروطه و نهضت ضد استعماری ملی شدن نفت باین تجربه گرانبار دست یافت که علت اساسی و مشخص عدم موفقیت این نهضتها مکتبی نبودن مبارزات بوده است.

 ۱۱۷ صفحه، ۲۶۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

برای دانلود کتاب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

نظرات کتاب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

سید مجتبی ساغروانی
۱۳۹۸/۱۲/۱۳
خوب بود خوبه که آدم قوانین کشوری که درون زندگی میکنه رو بدونه و این باعث میشه تا سطح آگاهی بالاتری داشته باشد از نقض قوانین جلوگیری کنیم چون اون قوانین رو میدونیم و اون قوانین رو زیر پا نمیزاریم خوب است که همان طور که ما به قوانین احترام میزاریم و عمل میکنیم خود دولت و دست اندر کاران هم این قوانین رو حداقل یک بار خوانده و به ان عمل کنند البته بعضی...
Ali Hasanpoor
۱۳۹۹/۱/۱
قانون اساسی کشوری رو برداری و قوانین اسلامی رو توش بریزی و قسمت‌هایی رو هم که نمیتونی کاری کنی حذف کنی که هنر نیست و اصلا کار درستی هم نیست ما باید قانون اساسیی داشته که به درد مردم ما بخوره و آزادی رو هم به طور کامل در حد معقول در نظر بگیره نه اینکه مثلا زن و مرد دارای حقوق برابرن درچهارچوب اسلام خب این که دیگه برابری حقوق زن و مرد نشد!
Roy Rj
۱۳۹۹/۵/۱۰
بنظر من وقتی ب دانش اموزامون ادمادگی دفاعی و دینی یاد میدیم چرا نباید قانون یاد بدیم؟؟ اینجور کتابها باید توی مدارس تدریس بشن
مشاهد همه نظرات (۶۶)