دانلود کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی

  • از: مکارم شیرازی
  • ۱۸۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی

کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی مجموعه‌ای کامل از آیات و سوره‌های نازل شده بر پیامبر اسلام محسوب می‌شود که با ترجمه‌ی بسیار روان و خوش‌خوان مکارم شیرازی همراه است.

قرآن کتاب مقدس دین اسلام به حساب می‌آید و به باور مسلمانان خدا سخنانش را به صورت وحی توسط جبرئیل بر پیامبر اسلام در قالب آیات قرآنی نازل کرده است. این کتاب آسمانی 30 جزء و 114 سوره دارد و محتوای آن پیرامون توحید و یگانگی خداوند است.

در قرآن درباره‌ی موضوعات متنوعی همچون مسائل اعتقادی، اخلاق، احکام شرعی، داستان‌های گذشتگان، مبارزه با منافقان و مشرکان صحبت به میان آورده است. برخی از مضامین مهم آن عبارتند از: توحید، معاد، رویدادهای صدر اسلام مانند غزوات پیامبر اسلام، قصه‌های قرآن، احکام عبادی و حقوقی و جزایی دین اسلام، فضایل و رذایل اخلاقی و نهی از شرک و نفاق.

 ۱۰۳۲ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی

برای دانلود کتاب قرآن کریم با ترجمه فارسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قرآن کریم با ترجمه فارسی
خ حج رفته
۱۳۹۸/۲/۲۶
قرآن آرامش بخش است دوست میدارم
Zahrz Gafari
۱۳۹۸/۲/۲۶
خیلی خوبه فقط امکان جستجوی آیات نیست اینکه من بخوام فلان سوره رو بخونم نمیشه چون به ترتیب سوره هاست و باید صفحه‌ها رو بالا یاپایین برم تا به سوره مورد نظر برسم واین خیلی مشکله حتما تواین قسمت اصلاحی صورت بگیره
علیرضا اسلامی
۱۳۹۸/۲/۲۷
کاش بشه مطلب خاصی هم بخواهیم میشدجستجوکرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۳)