دانلود کتاب قربانیان خاموش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قربانیان خاموش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قربانیان خاموش

کتاب قربانیان خاموش اثر خوشنام احدی جید، ضمن اشاره به اهداف عالیه‌ی خالق بی‌همتا در آفرینش جهان هستی و آراستن آن با نظم و حکمت بی‌بدیل، تجربیات تلخ یک انسان بی گناه و فارغ از هر گونه جر‌أت دخالت در امور خارج از حد معمول را شامل می‌شود، تجربیاتی که در برهه‌ای از تاریخ سیاه حکومت دیکتاتورهای بی‌کفایت در ایران را حکایت می‌کند که با دخالت تفرقه‌افکنانه تعدادی از مدعیان فاقد شایستگی حاکمیت بر انسان‌ها حاصل شده است و در عین حال تمنای فراخوانی انسان‌ها به سوی اتحاد و باورهای توحیدی بر اساس فطرت پاک و بی آلایش خود، که از ازل با ذات آن‌ها سرشته شده‌اند را شامل می‌شود.

کتاب قربانیان خاموش راه حل همهٔ مشکلات عصر حاضر را که، کم و ساده هم نیستند؛ در بازگشت به اندیشه‌های توحیدی و تلاش برای آرامش و سعادت همه انسان‌ها در سایهٔ اعتقاد به برابری و برادری و متقاعد شدن به مقدرات حضرت حق؛ حسب تعالیم آسمانی فراتر از حد تصور عالم بشریت میسر می‌داند. همچنین ملتمسانه یادآور می‌شود که اقدامات نفاق انگیز و زیاده خواهی و برتری طلبی و تبعیض و نژادپرستی و... غیر از جنگ و خونریزی و نابودی حاصلی برای انسان‌ها نخواهد داشت.

در بخشی از قربانیان خاموش می‌خوانیم:

بعد از مدتی شاغل گردیدن در شغل مذکور و به دست آوردن تجارب اولیه متوجه شدم که شغلی که در آن مشغول گردیده‌ام؛ از دیدگاه مردم در پایین‌ترین سطح قرار دارد، بنابراین بدون اینکه اعتراضی داشته باشم یا برایم اهمیت داشته باشد یا حتی بدون اینکه فرق شغل پایین و بالا را بدانم؛ پس از مدتی به پیشنهاد دوستان و آشنایان در اولین آزمون سطح‌بندی مشاغل شرکت کردم و با کسب برترین رتبه در میان شرکت‌کنندگان در یک ادارۀ دولتی رده‌بالا پذیرفته شدم و مسیر امور جانبی زندگی‌ام بسیار سریع هموار گردید و مشغول فعالیتی جدید گردیدم، که بنا به گفتۀ اطرافیان در شأن و متناسب با شخصیتم بود و من تنها به علت خرسندبودن از اینکه توان بهتر و بالاتر شدن و ارائۀ خدمات بیشتر را داشته باشم؛ مایل به ادامۀ فعالیت در نقش جدید خود شدم وگرنه صادقانه اشاره کردم که نه تنها قادر به دیدن سطوح متفاوت نبودم؛ بلکه جرئت هم نداشتم که مطالبۀ ارتقاء به سطوح بالاتر را عنوان کنم.

 ۱۷۴ صفحه، ۸۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7333-81-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
دوران کودکی و تحصیل در شرایط خاص
پیامدهای ناگوار عهدنامه‌ی ترکمن‌چای
نگاهی گذرا به دلایل نابسامانی جمعی از مرزنشینان
تأثیر مثبت فرهنگ اصیل ایران در بهبود زندگی افراد بی‌پناه
ظهور مکاشفات غیبی در پیران سالی
نگاهی به فاجعه‌های فراموش شده‌ی جنگ جهانی دوم
نگاهی نو به ابعاد فاجعه‌بار جنگ در کشور سوریه
خاتمه

راهنمای دانلود کتاب قربانیان خاموش

برای دانلود کتاب قربانیان خاموش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قربانیان خاموش

نظرات کتاب قربانیان خاموش

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.