دانلود کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3)

  • از: هادی ناجی
  • ناشر: انتشارات مهرراوش
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3)

سه گانه‌ای که با انتشار کتاب سبز، آغاز و با سفید ادامه یافت، امروز با قرمز به سرانجام خود رسید. شخصیّتی به نام پارسا، در سه بُرهه از زمان زندگی‌اش به خوانندگان معرفی شد. پارسا، که کودکی با استعداد بود، آرام آرام رشد کرد و همراه او دغدغه‌هایش نیز بزرگ و بزرگ‌تر شدند.

اگر روزی نگرانی پارسا تنها قاب عینکش یا شاگرد اوّل شدن بود،  امروز، فرهنگ نوکیسه‌ها، بی‌عدالتی‌ها و ناجوانمردی‌هایی که انسان‌های طمّاع و فرصت طلب انجام می‌دهند، قلب او را می‌آزارد. امّا چاره چیست؟ هم شرایط حاکم بر دنیای امروز، مخاطره انگیز است و هم برخی از اتّفاقات حاصل و نتیجۀ کوتاهی‌ها و اشتباهات خود انسان هاست. تأثیرات مسائل کودکی و نوجوانی در دوران بزرگسالی اجتناب‌ناپذیر است و تمام دغدغۀ من از نوشتن سبز این بوده است که نیازهای کودک و مسائل روحی روانی او نباید مورد قصور والدین قرار گیرد چون تبعات آن می‌تواند در تمام زندگی همراه او باشد.

 ۱۲۸ صفحه، ۲۱۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7119-18-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار: سخن نویسنده
دیگران، در مورد سفید چه می‌گویند؟
مردی برای تمام فصول
به خاطر آن کشیده‌ای که خوردم!
رنج و برنج
جن‌گیر
آیدین
همشهری
کودک، بادبادک و دریا
گُلی

راهنمای دانلود کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3)

برای دانلود کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3)

نظرات کتاب قرمز (مجموعه داستان های کوتاه 3)

هما بهار
۱۳۹۶/۹/۲۱
سلام، روبرو شدن با سه گانه نویسی به خودی خود، بسیار جذاب و امیدوارکننده بود و با خواندن کتاب سبز این امید افزایش یافت و طلیعه بسیار خوبی را نوید داد؛ ولی سفید و قرمز متأسفانه نتوانستند انسجام و همذات پنداری سبز را حفظ کنند. در کتاب قرمز انگار نویسنده فقط عجله دارد که داستان را تمام کند، به همین جهت خیلی از پرسشها بی‌پاسخ می‌ماند، چرا پارسا با آن هوش و استعداد و ذکاوت با چنین خانواده‌ای که هیچگونه تناسبی با او ندارند ازدواج کرده و بعد هم اموال و داراییش را به نام همسر بی‌تناسبش زده است؟ و نهایتا چرا در داستانی که نام همه دخترانش به رغم دهه تولدشان (دهه۶۰ که اکثرا نام مذهبی داشتند)، نامهای غیرمذهبی است مثل مریلا و پریا و شباهنگ و فامی و سحر و منیژه و هستی و گیلدا و.... ولی نام بی‌اخلاق‌ترین و بی‌منطق‌ترین و بدزبان‌ترین و آنرمال‌ترین شخصیت داستان، نام مقدس‌ترین بانوی عالم است؟؟؟!!!!
گیتا وهاب زادگان
۱۳۹۷/۸/۸
قرمز نسبت به دو کتاب دیگر نامنظم و بی‌قرار است و گویی نویسنده بسیار کلافه است ازدواج پارسا و زهرا بسیار عجیب و نامتعارف داستان گلی خیانت در امانت و همشهری بسیار زیبا قسمت زینال را به تصویر کشید موفق باشی آقای هادی ناجی
روح اله مشایخ
۱۳۹۵/۲/۲۰
کتاب‌ها به ترتیب از اولی بهتر از دومی و سومی بود بیشتر ارتباط برقرار می‌شد. به نظرم برای پارسا با ان همه استعداد خانواده بهتری می‌شد در نظر گرفت. در کل داستان کشدار و قشنگی بود. لطفا ادامه دهید.
مشاهد همه نظرات (۹)