دانلود کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل

  • از: حوا میر محمدیان
  • ناشر: انتشارات آبستا
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل

کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل، داستان زندگی خواهر و برادری را روایت می‌کند که توسط پدر و نامادری‌شان در جنگل رها می‌شوند. این دو در دل جنگل خانه‌ای شکلاتی می‌یابند که متعلق به جادوگری بدجنس است و جادوگر این دو را اسیر می‌کند و نقشه‌های شومی برایشان دارد.

موضوع کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل چیست:

خواهر و برادری به نام‌های هنسل و گرتل با پدر و نامادری بدجنس خود زندگی می‌کنند. پدر آن‌ها فقیر است و قحطی نیز اوضاع آن‌ها را بدتر می‌کند. نامادری به بهانه‌ی فقر و ناتوانی مالی آن دو را در جنگل رها کرد. این دو که بسیار گرسنه بودند، در دل جنگل خانه‌ای از جنس آبنبات و شکلات پیدا می‌کنند. این خانه متعلق به جادوگر پیر و بدجنسی است که وقتی می‌بیند هانسل و گرتل خانه‌اش را می‌خورند، آن دو را اسیر می‌کند و... .

داستان هانسل و گرتل (Hansel and Gretel)، حکایتی جذاب دارد و یکی از معروف‌ترین داستان‌های سراسر دنیا محسوب می‌شود. مجموعه‌ی قصه‌های شیرین جهان تلاش می‌کند تا با بازنویسی داستان‌های قدیمی، روایتی نو ارائه دهد.

کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان مشهور و پرطرفدار شهرت و محبوبیتی جهانی دارد و برای کودکان دبستانی آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل می‌خوانیم:

هانسل و گرتل وقتی تکه‌های نان خود را خوردند، خوابیدند. وقتی از خواب بیدار شدند، هوا کاملاً تاریک شده بود. گرتل شروع به گریه کرد، اما هانسل به او دلداری داد و گفت: «صبر کن ماه در آسمان بالا بیاید؛ ما خیلی زود راه برگشت به خانه را پیدا می‌کنیم».

وقتی ماه کامل در آسمان بالا آمد، بچه‌ها دست هم را گرفتند و به راه افتادند، سنگ‌های سفید را دنبال کردند و به خانه رسیدند.

 ۳۴ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-95139-3-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل

برای دانلود کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل

نظرات کتاب قصه‌های شیرین جهان: هانسل و گرتل

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.