دانلود کتاب لاله ها و سنگ ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب لاله ها و سنگ ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لاله ها و سنگ ها

کتاب "لاله ها و سنگ ها: داستان هایی از زندگی بانوان شهید" کوششی است برای به تصویر کشیدن گوشه‌ای از دریای بی‌پایان مهر، عطوفت و پاکی انسان‌هایی که با نثار گوهر وجود خود، درخت آزادی و آبادی این سرزمین را سرسبز نگاه داشتند. کسانی که در پیشگاه خداوند مأجور و در میان خلق خدا مهجورند. زندگی سراسر از پاکی آنان می‌تواند سرمشقی نیکو برای هر انسان آزاده و به‌ویژه زنان و دختران پاک‌سیرت در دنیای پر از رنگ و نیرنگ امروز باشد.

شهیدانی که نامشان اوراق این کتاب را مزیّن کرده از بین دهها بانوی شهید خراسان انتخاب شده‌اند. خواست قلبی من آن بود که درباره‌ی همه‌ی شهیدانی که اطّلاعاتی از آنان در اختیارم گذاشته شده بود، بنویسم، امّا از سویی خاطرات گفته شده‌ی خانواده‌های برخی از آنان بسیار اندک بود و در قالب داستان نمی‌گنجید و از سوی دیگر عروج آسمانی بسیاری از آنان شبیه به یکدیگر بود. به همین دلیل در انتخاب زندگی قهرمانان این کتاب، چگونگی پرواز آنان به سوی عرش در نظر گرفته شد تا هر کدام به عنوان پیشرو، معرّف قافله‌ی عاشورایی خود باشند.

 ۱۴۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدّمه
پرستوی مهاجر
لاله‌ها و سنگ‌ها
همای شهادت
کبوتر حریم ملکوت

راهنمای دانلود کتاب لاله ها و سنگ ها

برای دانلود کتاب لاله ها و سنگ ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لاله ها و سنگ ها

نظرات کتاب لاله ها و سنگ ها

امیرصالح خباز
۱۳۹۸/۶/۲۱
این کتاب بسیار کتاب خوب و انقلابی است و خیلی خوب توانسته نویسنده منظور خودش را به خواننده منتقل کند و خواننده را توانسته درگیر داستان کند.
در کل کتاب بسیار خوبی است.
Hsti Zbti
۱۳۹۷/۱۰/۲۷
داستان اولیرو که خوندم جالب بود
مشاهد همه نظرات (۲)