دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ب (بخش اول)

  • از: علی اکبر دهخدا
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ب (بخش اول) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ب (بخش اول) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ب (بخش اول)

این کتاب بخش اول حرف ب می باشد. به علت زیاد بودن متن کتاب به دو بخش تقسیم شده است.

لغت‌نامهٔ بزرگ دهخدا شامل شرح و معنی واژگان آثار ادبی و تاریخی زبان فارسی است. این لغت‌نامه، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اثر دهخدا است، که بیش از ۴۰ سال از عمر او، صرف آن شد. لغت‌نامه دهخدا، معانی، تفاسیر، و شروح تاریخی چندی از واژه‌های عربی را نیز داراست.

لغت‌نامه بزرگ دهخدا شامل بخش بزرگی از واژگان ادبی زبان فارسی، با معنای دقیق، و اشعار و اطلاعاتی دربارهٔ آنهاست. با این وجود، این لغتنامه فاقد بخش اعظم واژگان علمی و صنعتی فارسی است که بیشتر در دهه‌های پس از تألیف این لغتنامه به حوزه زبان فارسی وارد شدند، منابع بسیاری در دنیای مجازی از این لغت نامه استفاده می‌کنند.

هر حرف این لغت نامه جهت سهولت کاربران به صورت یک جلدی و یا چند جلدی در سایت کتاب‌راه قرار خواهد گرفت. شما کاربران با استفاده از قابلیت جستجو در نرم افزار می توانید کلمات مود نظر خود را بیابید.

 ۷۰۰۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۴۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ب (بخش اول)

برای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ب (بخش اول) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لغت نامه دهخدا - حرف ب (بخش اول)
بیژن احمدی
۱۳۹۴/۳/۱۵
با سلام
ضمن عرض خسته نباشید، و ارج نهادن به تلاش شما عزیزان در جهت دانایی مردم، می‌خواستم بدانم این پیچیدگی در خصوص دانلود کتاب‌ها و هربار دانلود نرم افزار کتاب راه و.... با وجود پروتکل‌های همگانی و بیشتر...
بهجت خجسته
۱۳۹۸/۶/۱
با سلام ارج نهادن به تلاش عزیزان درجهت دانایی مردم
بهجت خجسته
۱۳۹۸/۶/۱
بالا بردن معلومات
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)