دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ط

  • از: علی اکبر دهخدا
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ط

لغت‌نامهٔ بزرگ دهخدا شامل شرح و معنی واژگان آثار ادبی و تاریخی زبان فارسی است. این لغت‌نامه، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اثر دهخدا است، که بیش از ۴۰ سال از عمر او، صرف آن شد. لغت‌نامه دهخدا، معانی، تفاسیر، و شروح تاریخی چندی از واژه‌های عربی را نیز داراست.

لغت‌نامه بزرگ دهخدا شامل بخش بزرگی از واژگان ادبی زبان فارسی، با معنای دقیق، و اشعار و اطلاعاتی دربارهٔ آنهاست. با این وجود، این لغتنامه فاقد بخش اعظم واژگان علمی و صنعتی فارسی است که بیشتر در دهه‌های پس از تألیف این لغتنامه به حوزه زبان فارسی وارد شدند، منابع بسیاری در دنیای مجازی از این لغت نامه استفاده می‌کنند.

هر حرف این لغت نامه جهت سهولت کاربران در به صورت یک جلدی و یا چند جلدی در سایت کتاب‌راه قرار خواهد گرفت. شما کاربران با استفاده از قابلیت جستجو در نرم افزار می توانید کلمات مود نظر خود را بیابید.

 ۱۷۱۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۴۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ط

برای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف ط و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لغت نامه دهخدا - حرف ط
پروانه گلی چناری
۱۳۹۵/۴/۹
با سلام ممنون از زحمات شما فقط بعضی جلد های فرهنگ لغت علامه دهخدا قابل دانلود نیست اگر امکان دارد کلیه جلد ها قابل دانلود شود
Mohebullah habibi
۱۳۹۴/۱۰/۵
خیلی عالیه واقعا امامن نتونستم اینهاردانلود کنم ممنون.
sama ameri
۱۳۹۴/۳/۲۷
عالیه واقعا ممنونم فقط بعضی از شمارهای کتاب نیست !!!!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)