دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف م (بخش دوم)

  • از: علی اکبر دهخدا
  • ۱۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف م (بخش دوم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف م (بخش دوم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف م (بخش دوم)

لغت‌نامهٔ بزرگ دهخدا شامل شرح و معنی واژگان آثار ادبی و تاریخی زبان فارسی است. این لغت‌نامه، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اثر دهخدا است، که بیش از ۴۰ سال از عمر او، صرف آن شد. لغت‌نامه دهخدا، معانی، تفاسیر، و شروح تاریخی چندی از واژه‌های عربی را نیز داراست.

لغت‌نامه بزرگ دهخدا شامل بخش بزرگی از واژگان ادبی زبان فارسی، با معنای دقیق، و اشعار و اطلاعاتی دربارهٔ آنهاست. با این وجود، این لغتنامه فاقد بخش اعظم واژگان علمی و صنعتی فارسی است که بیشتر در دهه‌های پس از تألیف این لغتنامه به حوزه زبان فارسی وارد شدند، منابع بسیاری در دنیای مجازی از این لغت نامه استفاده می‌کنند.

هر حرف این لغت نامه جهت سهولت کاربران در به صورت یک جلدی و یا چند جلدی در سایت کتاب‌راه قرار خواهد گرفت. شما کاربران با استفاده از قابلیت جستجو در نرم افزار می توانید کلمات مود نظر خود را بیابید.

 ۵۳۷۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۴۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف م (بخش دوم)

برای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف م (بخش دوم) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لغت نامه دهخدا - حرف م (بخش دوم)
مهندس مهرداد حکمتی
۱۳۹۶/۳/۴
نیاز داشتم بهش شدیدا واقعا حرف ندارین لایک 200000000000000000000000000000000000000000000
زینب z@a
۱۳۹۴/۳/۱۵
ممنون از تمون زحمتهای شما کتاب راه عزیز.
اگر امکان داره کتابهای آموزشی برای گروه هنری رو افزایش بدین..
بازم یه دنیا تشکر;-)
مهدیه اسلامی
۱۳۹۷/۳/۲۹
حرف ن نداره؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)