دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف و

  • از: علی اکبر دهخدا
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف و و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف و و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف و

لغت‌نامهٔ بزرگ دهخدا شامل شرح و معنی واژگان آثار ادبی و تاریخی زبان فارسی است. این لغت‌نامه، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اثر دهخدا است، که بیش از ۴۰ سال از عمر او، صرف آن شد. لغت‌نامه دهخدا، معانی، تفاسیر، و شروح تاریخی چندی از واژه‌های عربی را نیز داراست.

لغت‌نامه بزرگ دهخدا شامل بخش بزرگی از واژگان ادبی زبان فارسی، با معنای دقیق، و اشعار و اطلاعاتی دربارهٔ آنهاست. با این وجود، این لغتنامه فاقد بخش اعظم واژگان علمی و صنعتی فارسی است که بیشتر در دهه‌های پس از تألیف این لغتنامه به حوزه زبان فارسی وارد شدند، منابع بسیاری در دنیای مجازی از این لغت نامه استفاده می‌کنند.

هر حرف این لغت نامه جهت سهولت کاربران در به صورت یک جلدی و یا چند جلدی در سایت کتاب‌راه قرار خواهد گرفت. شما کاربران با استفاده از قابلیت جستجو در نرم افزار می توانید کلمات مود نظر خود را بیابید.

 ۱۲۷۹ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۴۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف و

برای دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف و و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لغت نامه دهخدا - حرف و
فرح حاتمی
۱۳۹۵/۱/۱۳
خواهشمند م جهت بزرگداشت وتکریم این دانشمندان فرهیخته برنامه‌هایی را تدارک دیده. وبا فراخوان به خوانندگان از کمک‌های ناچیز ما هم استفاده نمایید وزمینه چاپ آثار ایشان که به دلایلی انجام نشده است فراهم کنید ودعای خیر فرزندان این سرزمین را تا ابد جهت اعمال صالح با خود همراه کنید
کاربر y
۱۳۹۴/۳/۲۵
ازتلاش شما برای در دسترس قرار دادن فرهنگ دهخدا سپاسگزارم. کارتان جالب وستودنی است. ماهم درمقابل با آشنائی باکتابهای معرفی شده وخرید آن‌ها میکوشیم همراه شما باشیم.
پرند صدیقی
۱۳۹۴/۳/۱۹
سلام از زحمات شما بسیار سپاسگزارم. اگر ممکن است همه‌ی مجلدات را بگذارید. سپاسگزارم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)