دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف و

دانلود کتاب لغت نامه دهخدا - حرف و
بزرگنمایی
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب لغت نامه دهخدا - حرف و

لغت‌نامهٔ بزرگ دهخدا شامل شرح و معنی واژگان آثار ادبی و تاریخی زبان فارسی است. این لغت‌نامه، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اثر دهخدا است، که بیش از ۴۰ سال از عمر او، صرف آن شد. لغت‌نامه دهخدا، معانی، تفاسیر، و شروح تاریخی چندی از واژه‌های عربی را نیز داراست.

لغت‌نامه بزرگ دهخدا شامل بخش بزرگی از واژگان ادبی زبان فارسی، با معنای دقیق، و اشعار و اطلاعاتی دربارهٔ آنهاست. با این وجود، این لغتنامه فاقد بخش اعظم واژگان علمی و صنعتی فارسی است که بیشتر در دهه‌های پس از تألیف این لغتنامه به حوزه زبان فارسی وارد شدند، منابع بسیاری در دنیای مجازی از این لغت نامه استفاده می‌کنند.

هر حرف این لغت نامه جهت سهولت کاربران در به صورت یک جلدی و یا چند جلدی در سایت کتاب‌راه قرار خواهد گرفت. شما کاربران با استفاده از قابلیت جستجو در نرم افزار می توانید کلمات مود نظر خود را بیابید.

ادامه
فرح حاتمی
۱۳۹۵/۱/۱۳
۰
۰
خواهشمند م جهت بزرگداشت وتکریم این دانشمندان فرهیخته برنامه هایی را تدارک دیده. وبا فراخوان به خوانندگان از کمک های ناچیز ما هم استفاده نمایید وزمینه چاپ آثار ایشان که به دلایلی انجام نشده است فراهم کنید ودعای خیر فرزندان این سرزمین را تا ابد جهت اعمال صالح با خود همراه کنید
p y
۱۳۹۴/۳/۲۵
۰
۰
ازتلاش شما برای در دسترس قرار دادن فرهنگ دهخدا سپاسگزارم . کارتان جالب وستودنی است. ماهم درمقابل با آشنائی باکتابهای معرفی شده وخرید آنها میکوشیم همراه شما باشیم.
پرند صدیقی
۱۳۹۴/۳/۱۹
۰
۰
سلام از زحمات شما بسیار سپاسگزارم. اگر ممکن است همه ی مجلدات را بگذارید. سپاسگزارم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه