دانلود کتاب مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمون دوره دکترای تخصصی (ph.D) پرستاری

  • از: سید حمید شریف نیا
  • ناشر: انتشارات بشری
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمون دوره دکترای تخصصی (ph.D) پرستاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمون دوره دکترای تخصصی (ph.D) پرستاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمون دوره دکترای تخصصی (ph.D) پرستاری

کتاب مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمون دوره دکترای تخصصی (PHD) نوشتۀ سید حمید شریف نیا، شامل مجموعه سوالات دوره‌های گذشته آزمون دوره دکتری تخصصی پرستاری از سال 1374 تا 1389 است.

امروزه از پرستاران انتظار می‌رود در عرصه دانشگاهی به رقابت علمی و توسعه شواهد علمی و پژوهشی بپردازند که مبنای عمل در هنگام مراقبت از مددجویان قرار گیرد. عرصه رسمی توسعه دانش پرستاری افزایش دوره‌های تحصیلات تکمیلی است که در ذات خود موجب گسترش دانش مبتنی بر شواهد و پژوهش در پرستاری می‌شود. در این میان مقطع دکترای تخصصی (PhD) پرستاری که به همت والای پیش کسوتان عالی قدر پرستاری کشور ما سالیانی است که به عنوان بالاترین مقطع تحصیلات عالی پرستاری رونق یافته است، حوزه بسیار امیدبخشی در توسعه دانش پرستاری است.

ورود به این مقطع همراه با رقابت علمی تعداد زیادی از داوطلبینی است که بررسی توانائی آن‌ها خود به یک موضوع مهم و اساسی تبدیل شده است. سؤالات آزمون سراسری دکتری تخصصی (Questions Collection Nursing ph.D) در سال‌های گذشته خود به عنوان یک منبع ارزشمند یادگیری مواد امتحانی آزمون ورودی این مقطع می‌باشد. طبیعی است که این سؤالات هر کدام در واقع آدرسی از یک موضوع است که باید برای یادگیری آن به منابع اصلی و درسنامه‌های مربوطه مراجعه کرد. بنابراین بازخوانی سؤالات سال‌های قبل در واقع فهرستی از موضوعات تخصصی ارزشمند را فراروی خوانندگان قرار می‌دهد و به هیج وجه جایگزین منابع علمی نمی‌گردد.

در کنار دروس تخصصی پرستاری یکی از دروسی که بخصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی اهمیت می‌یابد، درس آمار و روش تحقیق است. مهارت در این دروس هم در ورود و هم در ادامه تحصیل در مقطع دکترای تخصصی اهمیت زیادی می‌یابد. پرستاران در تمام مقاطع تحصیلی به این مهارت‌ها نیاز دارند.

کتاب مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمون دوره دکترای تخصصی (PHD)، ویژگی یک منبع کامل برای مرور آموخته‌ها و فهرستی از مطالب و موضوعات با ارزش برای تکمیل دانش هم برای داوطلبان شرکت در آزمون و هم کلیه پرستارانی است که مایلند دانش خود را محک بزنند. از طرفی تمرکز این کتاب بر آزمون‌های آمار و روش تحقیق موجب آن شده است که علاوه بر پرستاران سایر همکاران رشته‌های مختلف هم بتوانند از محتوای گردآوری شده در این کتاب بهره‌مند شوند.

 ۳۷۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-213-2 

چاپ ۱۳۸۹: ۱۳۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۳۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: سؤالات آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (ph.D) رشته پرستاری 1389-1374
فصل دوم: تست‌های طبقه بندی شده آمار و روش تحقیق
فصل سوم: تست‌های متفرقه روش تحقیق
فهرست منابع

راهنمای دانلود کتاب مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمون دوره دکترای تخصصی (ph.D) پرستاری

برای دانلود کتاب مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمون دوره دکترای تخصصی (ph.D) پرستاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده آزمون دوره دکترای تخصصی (ph.D) پرستاری