دانلود کتاب مجموعه کامل مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان - جلد دوم

  • از: پوران سامی
  • ناشر: انتشارات بشری
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مجموعه کامل مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه کامل مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه کامل مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان - جلد دوم

مجموعه سه جلدی مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان توسط پوران سامی برای سه سال اول زندگی کودک شما تدوین گردیده است. جلد دوم این کتاب شامل بخش کودک من از یک سالگی تا دو سالگی است.

کتاب مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان (Toddlers & Children Development) خانواده‌های جوان ایرانی را دست‌کم در سه سال اول تولد فرزندشان، از هر نظر بی نیاز خواهد کرد.

نگرانی والدین دربارۀ رشد و تکامل کودکانشان، امری کاملاً طبیعی و قابل درک است، آن‌ها مایلند بدانند و اطمینان خاطر حاصل کنند که فرزندشان در تمام ابعاد رشد و تکامل (جسمی، ذهنی، روانی، اجتماعی، تربیتی و...) کاملاً طبیعی و عالی است. اصطلاحاً همه چیز خوب است و بهتر از این نمی‌شود. به عبارتی آن‌ها می‌خواهند مطمئن شوند که هر آنچه که برای رشد و سلامتی فرزندشان، لازم بوده انجام داده‌اند.

در مجموعه سه جلدی مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان هر جلد، حاوی دو فصل عمده می‌باشد. در فصل اول، شما با اطلاعات کلی مرتبط با رشد و تکامل کودکان آشنا می‌شوید و تئوری‌های مختلف تکاملی را که تاکنون در دنیا مطرح گردیده‌اند، مطالعه می‌نمایید، به این ترتیب، به یک دیدگاه کلی و عمومی دربارۀ کودکان در هر مقطع سنی دست خواهید یافت. فصل دوم هر کتاب به صورت جزیی‌تر و مفصل‌تر، رشد و تکامل کودک را در مقاطع یک ماهه مورد بحث قرار داده است، شما در این فصل می‌توانید پاسخ جزیی‌ترین پرسش‌های خود را در ارتباط با کودک پیدا کنید.

 ۱۱۷ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8505-75-7 

چاپ ۱۳۹۲: ۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آنچه باید درباره کودکم از یک سالگی تا دو سالگی بدانم
فصل دوم: کودک من در سال دوم زندگی

راهنمای دانلود کتاب مجموعه کامل مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان - جلد دوم

برای دانلود کتاب مجموعه کامل مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه کامل مراقبت، نگهداری و آموزش کودکان - جلد دوم

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.