دانلود کتاب مدیریت پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی

گستردگی تدابیر مربوط به پیشگیری از وقوع جرم و آسیب­ های اجتماعی و نیز متولیان متعددی که در این خصوص وجود دارند، از یک سو نیاز به مدیریت جامع و هدفمند در این حوزه را نشان می­ دهد و از سوی دیگر مشارکت فعال تمام قوای کشور را می­ طلبد. در این راستا معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در یک برنامه ملی، با مشارکت تمام مسئولین ذیربط، با هدف آموزش و تمرین کار دسته‌جمعی برای پیشگیری، اقدام به برگزاری کارگاه علمی - کاربردی مدیریت پیشگیری از جرم و آسیب‌های اجتماعی نمود.

کتاب حاضر راهنمای اجرای این کارگاه‌ها است که مدیریت پیشگیری از وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی را طی یک الگوی بومی (اسلامی - ایرانی) در پنج گام به‌هم‌پیوسته ارائه می‌دهد. در این الگوی پنج مرحله ­ای، ابتدا جرائم و آسیب­ های اجتماعی شناسایی و اولویت­ بندی شده و سپس مورد تجزیه و تحلیل و ماهیت­ شناسی قرار می­ گیرند. در ادامه نیز راهکارهای پیشگیرانه تعیین شده و سپس اجرا می­ شوند و در نهایت نیز مورد نظارت، کنترل و ارزشیابی قرار می­ گیرند.

 ۲۲۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 9789645114020 

چاپ ۱۳۹۱: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب مدیریت پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی

برای دانلود کتاب مدیریت پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی

نظرات کتاب مدیریت پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی

صادق کهکشان
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
سلام بر همگان
احتراماً از زحمات متولیان محترم کتابراه کمال تشکر را داریم آرزوی سلامتی و تندرستی همگی را از خداوند منان خواهانم.
مریم سامان
۱۳۹۸/۸/۲۴
ای کاش هنگام مطالعه امکان جستجوی کلمات کلیدی وجود داشت
بختیار خدری
۱۳۹۵/۹/۲۸
کتابی که همه باید مطالعه ش کنیم
مشاهد همه نظرات (۹)