دانلود کتاب مردی که ناپیدا بود

  • از: حسن خادم
  • ناشر: انتشارات تندیس
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مردی که ناپیدا بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مردی که ناپیدا بود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مردی که ناپیدا بود

کتاب مردی که ناپیدا بود نوشته‌ی حسن خادم، مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه فارسی است که با بیانی دلنشین به رشته‌ی تحریر درآمده.

در بخشی از کتاب بر فراز پمپی (the man who was missing) می‌خوانیم:

احساس می‌کردم به یک استراحت طویل و درازمدت احتیاج دارم، به استراحتی که طولانی‌تر از مرگ باشد. اما کجا می‌توانستم به چنین احساس و حالتی دست یابم. این خیال و احساسم بود که با ناامیدی و تأثر شدید به سرم راه یافت. در بین راه همه‌اش به او و برخورد کوتاه‌ مدت بین خودمان فکر می‌کردم. هر بار که تصور برخوردم را با او به نظر می‌آوردم، تأمل می‌کردم، مکث می‌کردم و سعی می‌کردم هیچ لحظه‌ی آن از دستم خارج نشود. از اولین لحظه برخورد تا آخرین لحظه دیدار. برای این مدت کوتاه آن‌قدر وسواس به خرج می‌دادم تا کوچک‌ترین لحظات و احساسات آن مدت کوتاه را زنده سازم و از آن لذت ببرم! خدای بزرگ حالا که خوب دقیق می‌شوم چه نکته‌های باریک و نادیدنی که به نظرم می‌آیند و مرا به حیرت می‌اندازند.

من به زنده کردن آن لحظات احتیاج داشتم. آن تنها مرحم بر زخم و غم سنگین و کشنده‌ای بود که قلبم را می‌فشرد. سعی می‌کردم با یادآوری آن لحظات به یک طریقی به او دست یابم! شاید حرف مسخره‌ای به نظر بیاید. اگرچه می‌دانستم که محال است، اما جز این چه راهی داشتم!؟ چگونه می‌توانستم به او دست بیابم؟ لااقل این کار باعث راحتی و مرحمی برای قلبم بود. همان‌طور که لحظات دیدارمان را در نظرم مجسم می‌ساختم، ناگهان شکل و رنگ ماشین به نظرم آمد. ماشین کرایه. اما دوباره ناامید شدم فکر کردم در شهر هزاران هزار ماشین کرایه وجود دارد. همین واقعیت دوباره مرا ناامید ساخت. در فکر فرو رفتم و بناگاه برقی در سرم جرقه زد. کمی دقیق شدم و موفق شدم کلمه‌ای را که بر روی در ماشین نوشته شده بود، به یاد آورم. درست مطمئن نبودم اما گویا نوشته بود: سلسبیل. فقط همین یک کلمه را دیدم. تازه با اطمینان کامل نه. در هر حال هرچه که به یادم آمد، همین بود. این کلمه به این خاطر به نظرم آمد که پیش از این نیز با آن نام آشنا بودم. همین باعث شد که فکر کنم آن کلمه سلسبیل بوده است!

 ۱۲۸ صفحه، ۹۰۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5445-71-8 

چاپ ۱۳۹۴: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

بادهای سمی
در خلوت نیمه‌شب
سیراف
قبر آب
قربانی روز عروسی
کوچه‌های کهن
مردی که ناپیدا بود
ویرانی شبانه

راهنمای دانلود کتاب مردی که ناپیدا بود

برای دانلود کتاب مردی که ناپیدا بود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مردی که ناپیدا بود
Samiyeh M
۱۳۹۷/۹/۱۹
امیدوارم در کتابهای بعدی موفق تر باشند
شیرین ترین رویای زندگی
۱۳۹۸/۲/۲۲
سلام وسپاس. راسش وقتی کتاب ودانلود کردم اصلا توقع نداشتم با چنین داستان‌های عجیب وترسناکی روبرو بشم مثل داستانی که لحظه مرگ وتوصیف کرد ومن واقعا با جسم وروحم احساسش کردم وهمراه خوندنش اشک ریختم و حس بیشتر...
Somaye Barzegar
۱۳۹۹/۱/۲۲
ارزش وقت گذاشتن رو داره.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)