دانلود کتاب مرور امتحانی و کنکوری معادلات دیفرانسیل معمولی (O.D.E)

  • از: محمد منتصری
  • ناشر: انتشارات آریا دانش
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مرور امتحانی و کنکوری معادلات دیفرانسیل معمولی (O.D.E) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مرور امتحانی و کنکوری معادلات دیفرانسیل معمولی (O.D.E) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مرور امتحانی و کنکوری معادلات دیفرانسیل معمولی (O.D.E)

کتاب مرور امتحانی و کنکوری معادلات دیفرانسیل معمولی (O.D.E) نوشته‌ی محمد منتصری همراه با مثال‌های فیزیکی شامل سرفصل مصوب و تلفیقی از تمرین کتاب‌های فهرست شده در صفحه پایانی و ترجمه بخشی از کتاب مدل‌سازی با معادلات دیفرانسیل از Borri ،Burghes است.

مطالبی که در این کتاب خواهید خواند در کلاس‌های خصوصی، دانشگاهی و آزمون‌های ارشد ارائه می‌شود. مسائل فیزیکی همراه با شکل و نمودار جهت درک عمیق‌تر کاربرد معادلات دیفرانسیل و ایجاد علاقه برای فهم دروس آینده گنجانده شده است. اکثر دروس نیم سال‌های دوم به بعد در رشته‌های ریاضی، فیزیک، شیمی، مهندسی و حتی برخی مباحث اقتصاد و مدیریت و زیست شناسی همگی به فهم و کاربرد معادلات دیفرانسیل وابستگی دارند.

محمد منتصری در انتهای کتاب پیش رو، تعدادی سوال چهار جوابی از سری آزمون‌های کارشناسی ارشد دانشگاه‌های دولتی و آزاد، مطرح کرده است.

 ۱۲۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6524-78-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مرور امتحانی و کنکوری معادلات دیفرانسیل معمولی (O.D.E)

برای دانلود کتاب مرور امتحانی و کنکوری معادلات دیفرانسیل معمولی (O.D.E) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مرور امتحانی و کنکوری معادلات دیفرانسیل معمولی (O.D.E)
Bahram Behnam
۱۳۹۹/۳/۵
آموزش ریاضیات بدون حل تمرینات مناسب غیرممکن است و این کتاب مجموعه نسبتا خوبی از تمرینات حل شده در زمینه معادلات دیفرانسیل را ارایه میکند که بخصوص برای آنهاییکه بصورت خودآموز کار میکنند بسیار مفید است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)