دانلود کتاب مرگ، پایانی برای یک آغاز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مرگ، پایانی برای یک آغاز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مرگ، پایانی برای یک آغاز

هرکسی پا به این دنیا گذاشته و هر موجودی که در این عالم خاکی وجود دارد همه آن ها بدون استثنا در پرونده شان مرگ نوشته شده است الا وجود خداوند متعال که خود خالق مرگ است و مرگی ندارد.

اما همین مرگ وقتی اسمش به گوش کسی می رسد ترس و وحشت سراپای وجودش را می گیرد و لرزه بر بدن می افتد اما با کمی مطالعه درباره علت خلقت و آفرینش دنیا و آخرت در قرآن و روایات این ترس و وحشت فروکش کرده و آرامش به انسان دست می دهد چرا که دیگر مرگ را نیستی نمی پندارد و خود را نیز برای عالمی دیگر اماده می کند و در حد توان خود به نیکی می پردازد تا بعد از مزگ نیز جزای نیکی هایی را که در دنیا انجام داده را می بیند. در این موقع است که مرگ فی نفسه وحشتناک نیست، چرا که انتقال از سرای دیگر است.

انسان عاقل کسی است که روی پل خانه نمی سازد و آنجا را محل اقامت خود قرار نمی دهد چرا که پل محل عبور و گذر به محیطی دیگر است.

 ۸۰ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-94095-4-9 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: چیستی مرگ
فصل دوم: یادآوری مرگ
فصل سوم: حالات مومنان و کافران هنگام مرگ
فصل چهارم: عوامل آسان کننده مرگ
فصل پنجم: لحظه های سخت احتضار

راهنمای دانلود کتاب مرگ، پایانی برای یک آغاز

برای دانلود کتاب مرگ، پایانی برای یک آغاز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مرگ، پایانی برای یک آغاز

نظرات کتاب مرگ، پایانی برای یک آغاز

Amir Gh
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
با توجه به اینکه چندین کتاب درمورد روح و مرگ خوندم، گویش این کتاب خیلی فانتزی و مضحک بود و تا وسطاش بیشتر نتونستم بخونم دیگه
hamid Valizadeh
۱۳۹۸/۱۱/۲۴
واقعا کتاب خوبی هس تاثیر گذار هس
خلیل خلیلی
۱۳۹۹/۲/۱۵
کتاب خوبی بود با تشکر از کتابراه.
مشاهد همه نظرات (۶)