دانلود کتاب مرگ کسب‌ و‌ کار من است


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مرگ کسب‌ و‌ کار من است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مرگ کسب‌ و‌ کار من است

کتاب مرگ کسب‌ و‌ کار من است اثر روبر مرل، آن‌گونه که شاملو در مقدمه خود می گوید٬ زندگی‌نامه یک جلاد مدرن است، این جلاد که در این کتاب رودلف لانگ نام دارد، در حقیقت کسی جز رودلف فرانتس هوس نیست.

رمان مرگ کسب‌ و‌ کار من است (Death Is My Trade) داستان زندگی رودلف است. رودلف لانگ در خانواده‌ای مذهبی در آلمان پرورش می‌یابد. فضای خانه خفقان شدیدی دارد، پدر هرگز با خشونت با فرزندانش رفتار نمی‌کند اما ترس و وسواس نسبت به گناه تمام روح و روان بچه‌ها را پر کرده است. او عاشق میهنش و انضباط شدید زندگی نظامیست.
راوی کتاب، اول شخص مفرد است و داستان از زبان رودلف لانگ بیان می‌شود که با خاطرات کودکی قهرمان قصه تا هنگام مرگ همراه است.

زندگی پر فراز و نشیب و پر از جنگ رودلف از زمانی آغاز می‌شود که وی با زیر‌پا گذاشتن وصیت پدر مبنی بر کشیش شدنش، تصمیم به افسر شدن می‌گیرد و در آغاز شانزده سالگی راهی جبهه‌های جنگ می‌شود و در این راه تا جایی پیش می‌رود که سرانجام مامور اس. اسی می‌شود که وظیفه کشتن و سر به نیست کردن یهودی‌های لهستانی را بر عهده دارد و در این راه از هیچ کوششی برای اطاعت از وظیفه‌اش فروگذار نمی‌کند.

در حقیقت کتاب مرگ کسب‌ و‌ کار من است نوشتۀ روبر مرل (Robert Merle) زندگی نامۀ یک جلاد مدرن در زمان آلمان نازی است که براساس تحقیقاتی در زندگی خصوصی پاره‌ای از جنایتکاران نازی نوشته شده است. رودلف لانگ، قهرمان قصه که مردی جدی و سرد و بی‌احساس است، چنان سرسپرده و شاید هم میهن‌پرست است که در راه خدمت به آلمان و فرمانبردای از وظایفش حتی از کشتن و سوزاندن میلیون‌ها یهودی بی‌گناه و مفلوک باکی ندارد. چرا که به نظر او تنها یک گناه در همهٔ عالم وجود دارد و آن «آلمانی خوبی نبودن» است و «آلمانی خوبی بودن» به معنای دفاع از خاک آلمان و اطاعت امر از مافوق‌هایی است که چون بت قابل پرستش‌اند و هرچه که فرمان بدهند لازم الاجراست.

 ۴۶۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-6174-31-3 

چاپ ۱۳۸۸: ۷۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مرگ کسب‌ و‌ کار من است

برای دانلود کتاب مرگ کسب‌ و‌ کار من است و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مرگ کسب‌ و‌ کار من است
مهدیه یوسفی نژاد
۱۳۹۸/۱۱/۲۴
بنظرم بسیار کتاب جالبی بود و تا یک هفته مرا تحت تاثیر قرار داد که بعضی انسان‌ها چقدر خوی حیوانی دارند
کاش تمام کلمات کتاب به فارسی ترجمه میشد
در کل کتاب بسیار خوب و اموزنده‌ای بود
لاله رحمتی
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
خیلی زیبا بود واقعا تا یک هفته از فکرش بیرون نمیومدم ولی ترجیح میدادم تمام کلمات ترجمه شده نوشته میشد
Sarah Hydri
۱۳۹۷/۶/۱۲
این کتاب با بقیه‌ی کتاب‌ها خیلی فرق داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)