دانلود کتاب مسافر کوچه‌های عاشقی

  • از: عاطفه منجزی
  • ۱۷۷۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مسافر کوچه‌های عاشقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مسافر کوچه‌های عاشقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مسافر کوچه‌های عاشقی

این داستان درباره ی دختریست که ازدواج غیابی انجام می دهد و بعد از آن به آمریکا نزد شوهر ندیده اش می رود غافل از اینکه شوهرش او رو نمی خواسته و مثل یه همخونه با او زندگی میکند و...

از متن کتاب:

از صدای ریزش تند باران بیدار شدم. چشم‌هایم را باز کردم. نگاهم به دانه‌های درشت باران پشت شیشه ثابت ماند. هیچ چیز را به یاد نمی‌آورم. اضطرابی گنگ از دلم می‌جوشد و به مغزم هجوم می‌آورد. کجا هستم؟ این جا چه می‌کنم؟ برقی در آسمان می‌درخشید و بعد صدای رعد. از جا پریدم ودوباره حوادث چند ساعت گذشته در ذهنم جان گرفت. روشن و واضح مثل فیلمی بر پرده سینما. بی حال روی تخت نشستم و پاهایم را آویزان کردم. نگاهم به ساعت دیواری افتاد. نیمه شب بود و من غرق در افکار تیره تر ازشبم. حالا چه کنم؟

سوالی بود که دم به دم در ذهنم پر رنگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شد. سوالی که جوابی برایش نداشتم. صدائی در گوشم می‌خواند،"زود باش تا دیر نشده فکری بکن. اگر می خوای به پای یک اشتباه تا ابد بسوزی خب بسوز. سرت را به دیوار بکوب و شیون کن. برای همهٔ این‌ها یک عمر وقت داری. اما حالا نه، هنوز نه. حتماً راهی هست. اگر نبود..... بالا تر از سیاهی که رنگی نیست."

عقربه‌های ساعت چه سریع دنبال هم می‌دویدند. همان طور بی حرکت نشسته بودم. بدنم

درد گرفته بود. زیر لب گفتم،"غزال با خودت چه کرده ای؟ مگر خدا به دادت برسد."نو میدانی فکر کردم که خود کرده را تدبیر نیست.

بلند شدم. مضطرب در طول و عرض اتاق قدم می‌زدم. راهی به ذهنم نمی‌رسید. نباید از چاله در می‌آمدم به چاه می‌افتادم. محتاج پدر و مادرم بودم. دیگر به خود اعتماد نداشتم. در جهنمی می‌سوختم که هیزمش را تصمیم خودم گرد آورده بود. آن وقتی که دستهای مهربانشان را پس زدم و سرمست از غرور جوانی چنین آینده ای را برای خودم رقم زدم، باید فکر امروز را می‌کردم. چشمهایم می‌سوخت. نور چراغ آزارم می‌داد. خاموشش کردم و رفتم کنار پنجره پشت شیشه جز تاریکی چیزی نبود و باز هم صاعقه مثل فلاش دوربین همه جا را روشن کرد. فلاش دوربین ...هلهله و همهمه ی مهمان‌ها...

 ۹۵ صفحه، ۲۵۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب مسافر کوچه‌های عاشقی

برای دانلود کتاب مسافر کوچه‌های عاشقی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مسافر کوچه‌های عاشقی
پدرام بابایی
۱۳۹۷/۷/۱
غلط تایپی زیاد داشت
موضوع تکراری و دور از واقعیت
از اونجایی که بیشتر خواننده های رمان عاشقانه دخترهای نوجوانن ترویج این فکر اصلا صحیح نیست
اینکه تو ماهها توی خونه پسری که حتی به تو محرم هم است زندگی کنی ولی پسر به تو کاری نداشته باشه
تو خارج از کشور و اونم با حجاب !!!
مژده خیرالهی
۱۳۹۸/۴/۲۲
باز هم میگم نوشتن ازاده که قلم از تخیل نویسنده تبعیت کنه.تمام داستان ها واقعیت نیستند و نمیتواننو باشند.نمیدانم نظر شما راجب هری پاتر هم همین بود یا نه ولی این حرف شما مانند این است که بگویید چون حرف بیشتر...
نسیبه زارع زاده
۱۳۹۶/۴/۳۱
موضوع داستان عالی بود...
اما متاسفانه بینهایت اشکال تایپی و تا حدودی نگارشی داشت... حیف این داستان زیبا بود این ایرادات داشته باشه.
fahime shojaei
۱۳۹۸/۸/۱۲
بنظر من داستان خوبی بود..
azhar shoraka
۱۳۹۷/۸/۱۷
غلط تایپی زیاد داشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱۷۱)