دانلود کتاب معجزه فکر: اندیشه مثبت، زندگی شاد


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب معجزه فکر: اندیشه مثبت، زندگی شاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب معجزه فکر: اندیشه مثبت، زندگی شاد

کتاب معجزه فکر: اندیشه مثبت، زندگی شاد به قلم سید ابراهیم احمدپناه، ابتدا اصول موفقیت و پیشرفت را به شما معرفی می‌کند و سپس نقش و اهمیت آن‌ها را در زندگی مورد بررسی قرار می‌دهد.

چهار اصل اساسی که در کتاب معجزه فکر (Miracle of Thought Happy thought of happy life) به آن‌ها پرداخته می‌شود عبارتند از: 1- اندیشه‌ها 2- هدف و انگیزه 3- تلاش وپشتکار 4- دعا و توکل.

امروزه شاهد رشد روزافزون تکنولوژی و سرعت هر چه بیشتر زندگی و از طرفی تلاش بیشتر برای موفقیت و پیشرفت در زندگی و کار هستیم که همین امر مستلزم داشتن برنامه و هدف مشخص و انگیزه است.

شما توانایی کنترل کامل اندیشه خود را در توان دارید و می‌توانید در هر زمان هر تصمیمی که دوست دارید بگیرید و این کاملا در اختیار شماست که به چه موضوعی فکر کنید. فکر و اندیشه شما احساسات‌تان را سبب می‌گردد که این احساسات می‌توانند مثبت یا منفی باشند. در پی آن اندیشه و احساس، اقدامات شما سبب می‌گردد و نتایجی را که در قبال آن به دست می‌آورید مشخص می‌کند. لذا همه چیز با اندیشه شما شروع می‌شود.

در بخشی از کتاب معجزه فکر می خوانیم:

حتماً داستان واقعی "رز" را که در سن 87 سالگی وارد دانشگاه شد، شنیده‌اید. او به هم‌کلاسی‌های جوانش می‌گوید: "ما معمولاً‌ عادت کرده‌ایم که رؤیایی داشته باشیم. بدانیم‌، ما زمانی می‌میریم که رؤیاهای‌مان را از دست داده باشیم. انسان‌های زیادی در اطراف‌مان پرسه می‌زنند که مرده‌اند ولی حتی خودشان هم خبر ندارند.

تفاوت بسیار بزرگی بین "پیر شدن" و "رشد کردن" وجود دارد. اگر من‌ که هشتاد و هفت ساله هستم، برای مدت یکسال در تخت‌ خواب و بدون هیچ کار ثمربخشی بمانم، هشتاد و هشت ساله خواهم شد. هرکسی می‌تواند پیر شود که البته نیاز به هیچ استعداد خدادادی یا توانایی ندارد. اما "رشد کردن"، همیشه با یافتن فرصت‌ها برای تغییر همراه است. در زندگی هیچ‌گاه متأسف نباشید. تنها سعی کنید به رؤیاهای خود برسید."

یک هفته پس از فارغ‌التحصیلی، رز با آرامش در خواب فوت کرد. بیش از دو هزار دانشجو در مراسم خاکسپاری او شرکت کردند، در حالی‌ که قبلاً کمتر کسی او را می‌شناخت. همه به احترام خانمی شگفت‌انگیز که با عمل متهورانۀ خود برای دیگران، سرمشقی شد که همه بدانند: هیچ‌گاه برای تحقق خواسته‌ها و همۀ آن چیزهایی که دوست دارید، دیر نیست.

بدانیم که هیچ کاری در ذات، نه کوچک است و نه بزرگ. کوچکی و بزرگی امور به چگونگی نگاه و توانایی‌های ما در به سرانجام رساندن آن‌ها بستگی دارد.

وقتی که توانایی‌های خود را با تمرین و موفقیت در کارهای کوچک، افزایش دهیم، متوجه خواهیم شد، کارهایی که درگذشته فکر می‌کردیم، سخت و طاقت فرسا هستند، اکنون بسیار ساده و امکان‌پذیر خواهند بود. تجربه انسان‌ها، ملّت‌ها و کشورهای موفق مدلّل چنین موضوعی است.

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: اندیشه‌ها
اندیشه مثبت
انتخاب اندیشه
منابع احساسات منفی
دیدگاه مثبت در برابر دیدگاه منفی
اشخاصی که باید آن‌ها را ببخشایید.
فصل دوم: هدف و انگیزه‌ها
تصویر آینده آرمانی خود را خلق کنید
فهرست رؤیاهایتان را خلق کنید
چگونه به هر هدفی دسترسی پیدا کنید
فصل سوم: تلاش و پشتکار
شما یک شاهکار هستید
از زمان خود به درستی استفاده کنید
فصل چهارم: دعا و توکل
نحوه بکارگیری توکل به خداوند متعال
پیامدهای توکل به خدا
فصل پنجم: ویژگی‌های انسان‌های موفق
برخورداری از هدف، منظور و رویایی قطعی
اشتیاق کار
انضباط
یکپارچگی ذهنی
زیاد خواندن
قدرت خطر کردن
شناخت قدرت انتظار
سادگی
فهرست منابع

 ۱۲۳ صفحه، ۱۷۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7717-87-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب معجزه فکر: اندیشه مثبت، زندگی شاد

برای دانلود کتاب معجزه فکر: اندیشه مثبت، زندگی شاد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  معجزه فکر: اندیشه مثبت، زندگی شاد
محمدحسن کوچک زاده
۱۳۹۸/۶/۱۳
خیلی عالیه واقعا بی نظیره خداخیرتون بده دست همه کسایی که زحمت این برنامه روکشیدن درد نکنه
پارسا محمدی
۱۳۹۸/۶/۱۷
بسیار عالی دقیقا ب مسائلی اشاره شده ک همه ما در جامعه امروز باهاش دست و پنجه نرم میکنیم.دستتون واقعا درد نکنه
محبوبه سالاری
۱۳۹۸/۶/۱۹
این کتاب برا من که سرشار ازانرژی منفی بودم عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)