دانلود کتاب معجزه محبت


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب معجزه محبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب معجزه محبت

یکی از بارزترین خصوصیات داستان خوب امروزی، آن است که خواننده و نویسنده در وجود قهرمان های داستان حلول می کنند وخود را در وجود آن ها کشف می کنند ودر سرنوشت آن ها ومحیط آن ها سهیم می گردند. در حالی که قهرمان های داستان های قدیم مانند حکایت امیر ارسلان وهزار و یک شب و ... همیشه از خواننده دور هستند. ضمناً خواننده به جای این که خود را در ماجراهای آنان شریک بداند در گوشه ای می ایستد و تماشا می کند. 

داستان نویس امروزی به یاری داستانش می اندیشد واندیشه هایش را بدان وسیله نشر نمی دهد. او خواننده را با خود به درون اجتماعات می برد و زندگی آدم ها و مشکلاتی را نشان می دهد که آدم ها با آن ها رو در رو هستند. 

در دنیای امروز نیز داستان نه تنها اهمیت خودرا از دست نداده است بلکه باگرفتن شکل های تازه وسیله ای شده است تا متفکران وهنرمندان پیام ها وافکار خودرا در قالبی زیبا ودلپذیر بیان کنند تا همگان را برخواندن آن ترغیب نماید. 

داستان کوتاه را می توان به یکی از مشخصات زیر از دیگر آثار داستانی باز شناخت. 
1 - طرح منظم ومشخصی دارد. 
2 - یک شخصیت اصلی دارد. 
3 - این شخصیت در یک واقعه اصلی ارایه می شود. 
4 - کوتاه است. 
5 - تأثیر واحدی را القا می کند. 

کتاب حاضر شامل سه داستان کوتاه به همراه برگردان انگلیسی آن می باشد. در پایان هر داستان کلمات مهم انگلیسی آن با ترجمه فارسی بیان شده است که این امر در بهبود و یادگیری لغات زبان انگلیسی کمک شایانی می کند.

شایان ذکر است که سه داستان مذکوردر مسابقات کشوری و استانی به شرح ذیل موفق به اخذ رتبه گردیده اند.

1 – داستان " معجزه محبت " در سال 1386 در مسابقات پرسش مهر 7 ریاست جمهوری شرکت داده شد و حائز مقام برتر  و دریافت لوح تقدیر شده است .

2 – داستان " مادر منم سیده " در سال 1392 موفق به کسب مقام اول داستان کوتاه  در اولین جشنواره منطقه ای غدیر در دانشگاه آزاد اسلامی(واحد علوم و تحقیقات ) گردید و موفق به کسب تندیس مقام اول گشت.

3 – داستان "شیر حسین " : این داستان در سال 1392 در ششمین جشنواره ادبی یوسف( کشوری ) شرکت داده شد که موفق به احراز تقدیر نامه از رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس گردید.

 ۵۱ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 8-19-7333-600-978 

چاپ ۱۳۹۳: ۴۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

فهرست مطالب

مقدمه

شیر حسین

مادرمنم سیده

معجزه محبت

راهنمای دانلود کتاب معجزه محبت

برای دانلود کتاب معجزه محبت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  معجزه محبت
ارتا ایزدی
۱۳۹۵/۱/۱۳
خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)