دانلود کتاب معلولیت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب معلولیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب معلولیت

کتاب معلولیت نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، از مشکلات و موانعی که بر سر راه معلولان وجود دارد می‌گوید و به کودکان یاد می‌دهد در مواجهه با آن‌ها چگونه برخورد کنند.

موضوع کتاب معلولیت (Le handicap) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب به معرفی انواع مختلف معلولیت و مشکلات هر یک می‌پردازد و از دلایلی که ممکن است باعث معلول شدن گردد را توضیح می‌دهد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب معلولیت برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار آموزنده و مفید است و به آنان می‌گوید که افراد معلول چه تفاوت‌هایی با انسان‌هایی که از سلامت جسمی برخوردار هستند، دارند.

در بخشی از کتاب معلولیت می‌خوانیم:

ژان ناشنوا است، یعنی نمی‌تواند بشنود و صحبت کند. او برای برقرار کردن ارتباط با دیگران، با دستانش علامت‌هایی نشان می‌دهد. مثلاً می‌گوید: سلام! ولی افراد بسیار کمی با زبان اشاره آشنا هستند. چه بد ...!

افراد متخصص اینجا هستند تا به کسانی که دچار معلولیت هستند، یاری برسانند. تئو در حرف زدن مشکل دارد، پس می‌رود پیش متخصص گفتاردرمانی، کسی که به تئو یاد خواهد داد که چطور کلمات را به خوبی تلفظ کند.

 ۲۹ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7839-93-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب معلولیت

برای دانلود کتاب معلولیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  معلولیت
anesthesia null
۱۳۹۹/۷/۲
❤❤ عالی بود برای بچه‌ها خوبه که با اینجور چیز‌ها اشنا بشوند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)