دانلود کتاب مفاهیم و روش کار با اینترنت، وب سایت و ساخت ایمیل

  • از: سید راشد اخوت
  • ناشر: انتشارات پژوهش اخوت
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مفاهیم و روش کار با اینترنت، وب سایت و ساخت ایمیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مفاهیم و روش کار با اینترنت، وب سایت و ساخت ایمیل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مفاهیم و روش کار با اینترنت، وب سایت و ساخت ایمیل

اینترنت از تعداد زیادی شبکه تشکیل شده است که همگی آنها به هم وصل شده اند و یک شبکه غول آسا را بوجود آوردند. امروزه مشهورترین قسمت اینترنت، وب جهانی است. وب، صفحاتی که حاوی متن، تصاویر گرافیکی و چند رسانه ای است را برای برنامه هایی که مرورگر وب نام دارند تامین می‌کند. طی چند سال گذشته، اینترنت (و بویژه وب) به یک ابزار کاری مهم تبدیل شده است که به شما امکان بدست آوردن اطلاعات را در هر زمینه ای اعم از بازرگانی، سرمایه گذاری، گردشگری، آب و هوا، اخبار، مراقبت‌های بهداشتی، فن آوری و غیره را می‌دهد. مایکروسافت مرورگر وبی دارد با نام Internet Explorer که از اجزای اساسی ویندوز است.

وقتی از یک وب سایت بازدید می‌کنیم به صفحه اصلی آن سایت صفحه خانه گفته می‌شود. در صفحه خانه، معمولاٌ لینک هایی وجود دارد که با کلیک کردن روی آنها می‌توانید از صفحات دیگر آن سایت بازدید کنید. گاهی اوقات لینک‌های روی یک سایت، شما را به صفحات وب سایت‌های دیگر می‌برند. به خاطر همین پیچیدگی ارتباط صفحات بود که نام آن را وب (به معنای تار عنکبوت) گذاشتند.

در این کتاب سعی بر این داریم تا اطلاعات کلی در ارتباط با اینترنت، وب سایتها، روش کار با آنها و همچنین با روش ساخت ساده یک ایمیل آشنا کنیم.

امیدواریم که این مجموعه مورد توجه علاقمندان قرار گیرد.

 ۹۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9786006065151 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

آشنایی با اینترنت

روشهای اتصال به اینترنت

آشنائی با نرم افزار Internet Explorer

آشنائی با جستجو در وب سایت و صفحات اینترنت

آشنائی بیشتر با وب

مفاهیم مربوط به اینترنت و شبکه

روش استفاده از پست الکترونیکی

راهنمای دانلود کتاب مفاهیم و روش کار با اینترنت، وب سایت و ساخت ایمیل

برای دانلود کتاب مفاهیم و روش کار با اینترنت، وب سایت و ساخت ایمیل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب   مفاهیم و روش کار با اینترنت، وب سایت و ساخت ایمیل
پروین جابری
۱۳۹۶/۱۲/۷
عالی
Amir Barazandeh
۱۳۹۶/۱۲/۴
خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)