دانلود کتاب مهم تر از مهم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مهم تر از مهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مهم تر از مهم

کتاب مهم تر از مهم به قلم حامد کرمی متین، راهکارهایی عملی و مطابق با فرهنگ ایرانی برای رسیدن به یک شخصیت قدرتمند و همچنین تقویت عزت نفس در اختیارتان قرار می‌دهد.

اگر برایتان مهم است که اعتمادبه نفس بالایی داشته باشید اما سردرگم شده‌اید و همچنان به دنبال راهی برای دستیابی به آن هستید، باید بگویم که داشتن اعتماد به نفس بدون عزت نفس فایده چندانی ندارد و لزوم وجود عزت نفس برای هر انسان، بسیار حیاتی‌تر از اعتماد به نفس است.

نمی‌دانم که آیا شما می دانید عزت نفس چیست یا اینکه فرق آن را با اعتماد به نفس می‌توانید تشخیص دهید یا خیر. اما اگر پاسخ این دو سؤال را نمی‌دانید این کتاب حتماً به درد شما می‌خورد.

در این کتاب سعی شده است تا تعریف روان و ساده‌ای از عزت نفس گفته شود طوری که درک آن به آسانی باشد و مفهوم آن همیشه در خاطر شما بماند.همچنین تلاش ویژه‌ای به کار گرفته شده تا عواملی که در تشکیل عزت نفس نقش اساسی داشته‌اند به خوبی مشخص گردد.اگر دوست دارید که بدانید عزت نفس در کجای مسیر پرتلاطم زندگی به شما کمک خواهد کرد و با داشتن آن چه تغییری در روند زندگی‌تان اتفاق خواهد افتاد، پس حتماً این کتاب برای شما نوشته شده است.

متن پشت جلد کتاب:

عزت نفس یکی از آن مواردی است که اهمیت فوق العاده زیادی دارد اما متاسفانه در کشور ما به آن خیلی کم پرداخته شده تا آنجا که بیشتر ما ایرانی ها فکر می کنیم اعتماد به نفس و عزت نفس یک مفهوم هستند و با یکدیگر تفاوتی ندارند. در حالی که این دو مهارت کاملا متفاوت هستند و اگر قرار باشد ابتدا یکی از آنها را در اولویت یادگیری برای خود قرار دهیم، قطعا عزت نفس انتخاب هوشمندانه تری خواهد بود. شاید عده کمی بدانند که عزت نفس از اعتماد به نفس بسیار مهم تر و وجودش الزامی تر از آن است. چراکه برای ساختن یک شخصیت پر قدرت، ابتدای همه، فنداسیون آن از اهمیت بالاتری برخوردار است. عزت نفس، همان شالوده و اساس شخصیت هر انسانی است. انسانی که از شخصیتی قدرتمند توام با آرامش روحی و ذهنی برخوردار باشد در هر جنبه ای از زندگی که فکرش را بکنید می تواند موفقیتی بزرگ و جالب توجه کسب کند.کسی که بتواند مهارت عزت نفس را کسب کند، در واقع یکی از شاهراه های مسیر پیشرفت را با موفقیت پیموده است و همیشه آماده رویارویی با هر چالشی در زندگی خواهد بود.عزت نفس همان ویژگی ای است که به شما جسارت برخورد و حل چالش های بزرگ و کوچک زندگی را می دهد.

 ۲۰۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-258-820-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: با خواندن این کتاب چه چیزی بدست می‌آورم؟
فصل دوم: مهم‌تر از مهم چی هست و چی نیست؟
فصل سوم: چرا عزت نفس نداریم؟
فصل چهارم: لزوم وجود مهم‌تر از مهم در شخصیت هر انسان
فصل پنجم: تعریف صحیح مولفه‌های مؤثر در عزت نفس
فصل ششم: چطور مهم‌تر از مهم خود را بسازیم؟

راهنمای دانلود کتاب مهم تر از مهم

برای دانلود کتاب مهم تر از مهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مهم تر از مهم
حسین اشرافی
۱۳۹۶/۱۲/۱۵
بسیار عالی و کامل و پرمحتوا بود و به بسیاری از مطالب مهم پرداخته شده است، از نویسنده آن آقای حامد کرمی متین بسیار تشکر می‌کنم و خواندن این کتاب را به همه توصیه میکنم
wahid gh
۱۳۹۶/۷/۲۸
کتاب خوبی است ارزش مطالعه دارد.به امید روزی که عزت نفس یکا یک ایرانیان عزیز بالا و بالاتر برود.
جلیل سپاهی
۱۳۹۶/۹/۹
باتشکر از نویسند ه محترم مطالب مفیدی انتخاب کرده بودن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱۸)