دانلود کتاب موبایل درمانی؛ چگونه موبایل زندگی ما را دگرگون می‌کند؟

  • از: امین آرامش، شاهین کلانتری
  • ناشر: نشر نوین
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب موبایل درمانی؛ چگونه موبایل زندگی ما را دگرگون می‌کند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موبایل درمانی؛ چگونه موبایل زندگی ما را دگرگون می‌کند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موبایل درمانی؛ چگونه موبایل زندگی ما را دگرگون می‌کند؟

کتاب موبایل درمانی؛ چگونه موبایل زندگی ما را دگرگون می‌کند؟ اثر امین آرامش و شاهین کلانتری در مورد اثرات موبایل و آثار مخرب آن و آثاری که روی روابط ما ایجاد کرده نوشته شده است.

مزایای موبایل واضح و غیرقابل‌ انکارند، چگونه می‌توانیم نوجوانی را که با استفاده از موبایل دست به کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌ و کاری میلیونی زده از داشتن موبایل منع کنیم.

کتاب موبایل درمانی یک کتاب خلاقانه است، امین آرامش و شاهین کلانتری با مطالعهٔ کتاب‌ها و تحقیقات روز جهان، در گفتگویی دونفره از تأثیر شگفت‌انگیز موبایل و اینترنت بر زندگی ما سخن گفته‌اند.

ما دیگر آدم‌های قبل از موبایل نیستیم، بیشتر از قبل عاشق می‌شویم، سریع‌تر جدا می‌شویم، دسترسی سریع‌تری به همه‌ چیز و همه‌ کس داریم و در یک‌کلام موبایل، ما را به آدم‌های دیگری تبدیل کرده است.

 ۶۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8738-30-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب موبایل درمانی؛ چگونه موبایل زندگی ما را دگرگون می‌کند؟

برای دانلود کتاب موبایل درمانی؛ چگونه موبایل زندگی ما را دگرگون می‌کند؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب موبایل درمانی؛ چگونه موبایل زندگی ما را دگرگون می‌کند؟