دانلود کتاب مکالمات روزمره در زبان اسپانیایی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مکالمات روزمره در زبان اسپانیایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مکالمات روزمره در زبان اسپانیایی

کتاب مکالمات روزمره در زبان اسپانیایی نوشته‌ی مایکل کمبل، صحبت کردن به زبان اسپانیایی را برای دانشجویان و علاقمندان این زبان آسان و دلپذیر می‌کند. نکات جالب این کتاب، فرآیند یادگیری را برایتان تجربه‌ای لذت‌بخش می‌سازد.

زبان اسپانیایی که از خانواده‌ی زبان‌های رومی است، در زمره‌ی پرگویش‌ترین زبان‌های دنیا قرار دارد. اسپانیایی، زبانِ اول 425 میلیون نفر در جهان است و یکی از زبان‌های رسمی ایالات متحده‌ی آمریکا محسوب می‌شود. نزدیک به 42 میلیون اسپانیایی زبان در کشور آمریکا زندگی می‌کند؛ بنابراین زبان اسپانیایی در این کشور از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. مسائلی که مطرح شد تنها گوشه‌ای از ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد این زبان جذاب به شمار می‌آید و تمام این‌ها دلایلی هستند که بسیاری را تشویق به یادگیری زبان اسپانیایی می‌کند.

در مسیر یادگیری زبان، مکالمه و برقراری ارتباط با دیگران یکی از چالش‌های بزرگ زبان‌آموزان است و کتاب مکالمات روزمره در زبان اسپانیایی (Glossika Mass sentences spanish castilian‬) نیز بر همین مسئله تمرکز دارد و شما را در مسیر یادگیری زبان اسپانیایی و صحبت کردن راهنمایی می‌کند. مایکل کمبل (Michael Campbell) در این کتاب ساده‌ترین و کاربردی‌ترین جملات و مکالمات را در اختیارتان قرار می‌دهد تا در زبان اسپانیایی موفق‌تر پیش بروید.

کتاب مکالمات روزمره در زبان اسپانیایی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالعه‌ی این کتاب برای تمام کسانی که تمایل دارند در زبان اسپانیایی به مهارت بالایی دست پیدا کنند ضروری است. مطمئن باشید کتاب حاضر، بسیاری از مشکلات شما را در زمینه‌ی مکالمه رفع خواهد کرد.

 ۳۴۳ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8136-46-0? 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مکالمات روزمره در زبان اسپانیایی

برای دانلود کتاب مکالمات روزمره در زبان اسپانیایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مکالمات روزمره در زبان اسپانیایی

نظرات کتاب مکالمات روزمره در زبان اسپانیایی

مهرى حقیقیان
۱۳۹۹/۱۲/۱
جمله‌های خیلی تکراری دیده میشه
مشاهد همه نظرات (۱)