دانلود کتاب مکالمه فارسی و عربی در سفر - المحادثة الفارسیة و العربیة فی السفر

  • از: سید یوسف نجات نژاد
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مکالمه فارسی و عربی در سفر - المحادثة الفارسیة و العربیة فی السفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مکالمه فارسی و عربی در سفر - المحادثة الفارسیة و العربیة فی السفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مکالمه فارسی و عربی در سفر - المحادثة الفارسیة و العربیة فی السفر

کتاب موجود در دست شما، که از دو فصل تشکیل شده است می تواند در زمینه آموزش مکالمه در کلاس های درسی و دانشگاهی منبع خوبی به شمار آید و قابلیت تدریس داشته باشد. در فصل اول این کتاب مکالماتی که یک مسافر، زائر ،تاجر، دانشجو، دانش آموز و هر شخص دیگری که در سفر خود نیاز به یادگیری آنها در ایران و کشورهای عربی دارد، به زبان فارسی و عربی فصیح یاد می گیرد.

در واقع این کتاب آموزش مکالمه به زبان فارسی و زبان عربی می باشد. در انتهای هر درس کلماتی که می توانند فرد را بیشتر کمک کنند، آمده است. در قسمت تمرینات یادگیرنده با توجه به کلمات و مکالماتی که یاد گرفته است می تواند به زبان فارسی و عربی مکالمه و داستانی را بیان کند، البته می تواند غیر از تمرینات درس، مکالمه و داستان دیگری را هم انتخاب کند. در ابتدای فصل دوم این کتاب، مکالمه مربوط به یادگیری مکالمه لهجه عربی می باشد با توجه به این که افعال و اصطلاحات و مکالمات این فصل در اکثر کشورهای عربی رایج هست اما اساس و مبنای این فصل بر لهجه عربی عراقی قرار داده شده است. فرا گیران مکالمه لهجه با افعال، اسم ها و اصطلاحات پرکاربرد در مکالمه لهجه ی عربی آشنا می شوند، تا علاوه بر درک و فهم مکالمات لهجه ای که در ادامه خواهند آمد، خود فراگیر، استاد، دانشجو، دانش آموز و هر علاقه مند دیگری بر اساس این افعال اسم ها و اصطلاحات پرکاربرد در مکالمه لهجه، بتواند به زبان لهجه ای صحبت کند و هر مکالمه ی دیگری را بفهمد وآن را به زبان فارسی و عربی فصیح بازگرداند

 ۸۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-204-260-9 

چاپ ۱۳۹۴: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مکالمه فارسی و عربی در سفر - المحادثة الفارسیة و العربیة فی السفر

برای دانلود کتاب مکالمه فارسی و عربی در سفر - المحادثة الفارسیة و العربیة فی السفر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مکالمه فارسی و عربی در سفر - المحادثة الفارسیة و العربیة فی السفر

نظرات کتاب مکالمه فارسی و عربی در سفر - المحادثة الفارسیة و العربیة فی السفر

کاربر 彬
۱۳۹۸/۱/۱۷
سلام و خسته نباشید
یکی از مهم‌ترین چیزها توی زبان عربی به نظر بنده حقیر که هیچگونه اطلاعاتی در مورد زبان عربی ندارم بحث اعراب گذاری است که توی این کتاب اعراب گذاری بسیار ضعیف عمل شده و همونطور که جنابعالی که استادین و میدونین شما‌ی فتحه رو کسره بگی معنا بطور کل شاید در بعضی کلمات عوض بشه فلذا امیدوارم به این نکته دقت ویژه‌ای جنابعالی بفرمایید
فاطمه ربیعی
۱۳۹۹/۵/۲۷
بسیار عالی🙏خیلی ممنون بابت این اقدام پسندیده. خیلی خوبه بشرطی ک تمرین داشته باشین
سمیرا خاکنه
۱۳۹۸/۵/۶
کتاب عالیه برای کسایی که میخوان عربی از پایه یاد بگیرن بمن خ کمک کرد سپاسگزارم کتابراه
مشاهد همه نظرات (۷)