دانلود کتاب میلیاردرها چگونه میلیاردر شدند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب میلیاردرها چگونه میلیاردر شدند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب میلیاردرها چگونه میلیاردر شدند

بعضی آدمها هزاران دلیل دارند که چرا نمی‌توانند آن کاری که می‌خواهند را انجام دهند؛ در حالی که آن چیزی که آنها لازم دارند فقط یک دلیل است و آن این‌که چرا می‌توانند. (ویلپس آر. ویتنی)

این کتاب سرگذشت 100 میلیاردر از کشورهای مختلف را در بردارد که خواننده در آن با مسیری که این افراد در راه رسیدن به موفقیت طی کرده‌اند و تلاش و پشتکار آنان و نیز موانع و مشکلاتی که مواجه شده و بر آن فائق آمده‌اند آشنا می‌شود.

خواننده ذیل هر نام علاوه بر سرگذشت با رتبه، میزان ثروت و تغییرات سرمایه میلیاردرها در طول سال ها مواجه می‌شود و می‌تواند هر نام را با نامهای دیگر مقایسه کند و رتبه و موقعیت آنان را در ارتباط با یکدیگر به ذهن بیاورد که این نکته از عوامل جذابیت این کتاب است که دایره‌ی بزرگی از خوانندگان را با سلایق و مشخصات متفاوت در برمی‌گیرد.  

چاپ دوم این کتاب با آخرین تغییرات در فهرست میلیاردرهای مجله ی فوربز در سال 2016 به روز شده است.

هنگامی که کودک بودید، به بزرگسالان دقت می‌کردید و سعی می‌کردید شبیه یکی از آنان شوید. آیا آن فردی که انتخاب می‌کردید همانی نبود که از همه بیشتر می‌خندید، مهربانتر بود، توجه بیشتری به شما می‌کرد و ظاهر آراسته‌تری داشت؟ فرض کنید روزی آینه‌ای به‌دست شما ‌دهند و بگویند: «این چهره و شخصیت شما در ۲۰ سال آینده است. انتخاب کنید، شبیه چه کسی می‌خواهید باشید؟»

ماسک افراد موفق را به چهره بزنید و عضله‌های صورتتان را با آن هماهنگ سازید. به‌زودی شما به آنها شبیه خواهید شد. پاهایتان را جای پای آنها بگذارید و از مسیرشان منحرف نشوید. طولی نمی‌کشد که به جایی که آنها هستند، می‌رسید. سخنانشان را بخوانید و از نظرهای آنها اطلاع پیدا کنید. روزی شما مانند آنها فکر خواهید کرد.

 ۲۱۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8511-20-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
رتبه‌های 1 تا 20
رتبه‌های 21 تا 100
رتبه‌های 101 تا 200
رتبه‌های 201 تا 500
رتبه‌های 501 تا 1200
میلیاردرهای سابق

راهنمای دانلود کتاب میلیاردرها چگونه میلیاردر شدند

برای دانلود کتاب میلیاردرها چگونه میلیاردر شدند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  میلیاردرها چگونه میلیاردر شدند
فرشاد اسدی
۱۳۹۶/۱/۲۴
بسیار عالی بود
دریا احمدیان
۱۳۹۶/۱/۱۴
کتاب فوق العاده و کاربردی هست پیشنهاد می‌کنم حتما بخونید
سعید افشار
۱۳۹۶/۱/۱۳
واقعا یکی از بهترین کتابهاست. چون واقعا مسایلی رو مطرح میکنه که کاملا کاربردی هستش. این کتاب رو از دست ندید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)