دانلود کتاب نبض داستان


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب نبض داستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نبض داستان

کتاب نبض داستان به قلم امیر عربلو، کاملیا کوشش و جمعی از نویسندگان دیگر، شامل مجموعه داستان‌هایی است که هر یک بازگو کننده‌ی اتفاقی تلخ یا شیرین هستند که در بطن هر یک، نبضی وجود دارد و گویی آن‌ها با ضربان‌شان، شما را با خود همراه می‌کنند.

داستان‌های این کتاب در ژانر‌های مختلف، از ژانر عامه پسند گرفته تا مخاطب خاص را دربرمی‌گیرد و هر کدام به شکلی سعی در کشف واقعیات نهان زندگی انسان امروزی دارند. کتاب نبض داستان نظر طیف وسیعی از خوانندگان را به خود جلب کرده و از دید منتقدان، سربلند بیرون آمده و شامل داستان‌هایی پر از تکاپو و پر نبض است که آن را زمین نخواهید گذاشت.

داستان‌ها از طیف‌های گوناگونی انتخاب شده‌اند تا این چند رنگی، اشتیاق مطالعه را در وجود شما بالا ببرد و میزان علاقه‌ی خود را نسبت به هر یک از داستان‌ها بسنجند.

در بخشی از کتاب نبض داستان می‌خوانیم:

جهان که روشن می‌شود، چشم‌هایم باز شده. برگه‌ای را با احترام، چون شی‌ای گران‌بها، به دست می‌گیرد و سمت من می‌آید. فاصله‌ی کیف مدرسه تا دستانم را طوری رسمی طی می‌کند انگار که مدیر شرکت سایپا بخواهد سووییچِ ماشینی غیر پراید، بدهد دست مردم. برگه‌ی آچهار معمولی است. با کاور پلاستیکی معمولی‌تر با دور تذهیب‌کاری شده‌ی چاپی. انگار راستی راستی تقدیرنامه است.

اصلا شبیه تردیدنامه یا فحش نیست. شبیه یک تشکر خشک و خالی و زورکی است. از سر اجبار بی‌پولی بعد تحریم‌ها در اقتصادی مقاومتی. تقدیرنامه‌ی مدرسه‌ی دولتی با اقتصادی فلج و نرخ دلار نزدیک شش هزار تومان. همین. اما او طوری نگاهش می‌کند انگار که تمام رویا و آرمان‌هایش را در جامعه‌ای ایده‌آل، درون آن چارچوب دور تذهیب‌کاری چاپی می‌بیند با کاور پلاستیکی معمولی.

عکس‌العمل‌های بهنگام مهارت‌های مادرانه در خاطرم هست. می‌خندم. با لب‌ها و چشم‌ها توامان و این همزمانی چقدر مهم است. اگر چشم‌ها بخندند و لب‌ها نه، که اصلا اسمش نمی‌شود لبخند و اگر لب‌ها بخندند و چشم‌ها نه، اسمش می‌شود زورکی، اجباری. مثلِ همین تقدیرنامه.

کاش می‌دانستند این برگه‌ی خیلی خیلی معمولی چه قدرتِ خیلی خیلی غیرِ معمولی‌ای دارد. می‌تواند در ذهن بچه، چه‌ها بسازد و آباد کند، بسازد و برود بالا، بالا، بالای خیال و آمال و آرزوهای قلّه شده، کوه شده، برج و بلندی. برسد به آسمان، آبی، آبی، آبی.

 ۹۶ صفحه، ۴۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-95763-2-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
آنقدر مُرد تا مَرد شد!
یک روز مانده به اعدام شهاب
انتقام کوچک
تقدیر نامه
کوک در اغماء
پنکه‌ی بابا ولی
کنار آخرین ستاره
آقا منصور
عروسکم
هشتگ گیتار شکسته

راهنمای دانلود کتاب نبض داستان

برای دانلود کتاب نبض داستان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نبض داستان

نظرات کتاب نبض داستان

لیلا کیانی
۱۳۹۸/۵/۳۰
داستان‌های خیلی خوب در کنار داستان‌های خیلی بد عروسک من و گیتار شکسته افتضاح بود ولی کیومرث خان و کودک در اغما و پنکه بابا ولی خوب بود بقیه معمولی
مریم بابایی
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
داستان آقای ابراهیم پور ساده و روان بود و من دوست داشتم. در کل مجموعه‌ای از داستان‌های خوب و داستان‌های ضعیف بود
نیلوفر اقبالی
۱۳۹۸/۵/۲۵
داستان امیر عربلو مهدیه کوهی بهنام کسب پرست کاملیا کوشش خوب بود بقیه ش چنگی به دل نمیزد
مشاهد همه نظرات (۶)