دانلود کتاب نرم افزار ارائه مطلب (پاورپوینت 2013)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نرم افزار ارائه مطلب (پاورپوینت 2013) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نرم افزار ارائه مطلب (پاورپوینت 2013)

کتاب نرم افزار ارائه مطلب (پاورپوینت 2013) نوشته‌ی سعیده مفیدی نسب، با بیانی قابل فهم و ساده همراه با تصاویر جذاب، نرم‌افزار پاورپوینت را مرحله به مرحله به کودکان آموزش می‌دهد.

پاورپوینت ساخت ابر شرکت مشهور، مایکروسافت، نرم‌افزاری بسیار کاربردی در آموزش، کسب و کار و... است که بیشتر از یک میلیارد نسخه از آن بر روی کامپیوترهای افراد سراسر جهان نصب شده است.

هدف از تالیف و طراحی این کتاب، آموزش نرم‌افزار ارائه مطلب یا 2013 PowerPoint به صورت جذاب، جهت تثبیت، تکمیل و تسهیل یادگیری سواد کاربردی کامپیوتر در کودکان و مرتفع نمودن نیاز مدرسین است. پیشنهاد می‌شود دانش‌آموزان همراه با این کتاب، تمرین‌های ارائه شده در کتاب کار نرم‌افزار ارائه مطلب (پاورپوینت 2013) را جهت آمادگی در آزمون‌های تئوری و عملی استفاده نمایند.

برای تمام عناوین نرم‌افزار ارائه مطلب مانند: نماهای ارائه مطلب، اسلایدها، کار با متن، قالب‌بندی نمودار، اشکال، جلوه‌های حرکتی، خروجی، چاپ و... جزییات مربوط به هر یک، آموزش، طراحی و تدوین شده و در پایان کتاب نیز واژه‌نامه موجود است.

کتاب نرم افزار ارائه مطلب (پاورپوینت 2013) مناسب چه کسانی است؟

برای آموزش این کتاب، 30 ساعت در نظر گرفته شده و برای دانش آموزان سنین 10 الی 13 سال پیشنهاد می‌گردد. محتوای این کتاب کاملاً متناسب با سطح یادگیری این گروه سنی است و با بیانی ساده و تصویرگری‌های جذاب نرم‌افزار پاورپوینت را به کودکان دبستانی و نوجوانان آموزش می‌دهد و باعث افزایش علاقه و انگیزه در آنان برای یادگیری کامپیوتر می‌شود.

 ۵۰ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-94637-9-4 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نرم افزار ارائه مطلب (پاورپوینت 2013)

برای دانلود کتاب نرم افزار ارائه مطلب (پاورپوینت 2013) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نرم افزار ارائه مطلب (پاورپوینت 2013)

نظرات کتاب نرم افزار ارائه مطلب (پاورپوینت 2013)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.