دانلود کتاب نسل پنجم شبکه های موبایل

  • ناشر: ماهنامه شبکه
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نسل پنجم شبکه های موبایل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نسل پنجم شبکه های موبایل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نسل پنجم شبکه های موبایل

این پرونده ویژه در شماره خردادماه 1394 ماهنامه شبکه به چاپ رسیده و به بررسی وضعیت نسل بعدی شبکه‌های موبایل (تاریخچه، ضرورت‌ها، بایدها و نبایدها، چالش‌ها، فناوری‌ها و محدودیت‌ها) می‌پردازد.

در پرونده ویژه پیش‌رو، سعی کردیم به سراغ وضعیت نسل بعدی شبکه‌های موبایل برویم و تعریف‌های مختلف، استانداردهای مطرح یا گام‌های برداشته شده برای استانداردسازی، فعالیت‌های انجام گرفته از سوی شرکت‌ها و مراکز تحقیقاتی و محدودیت و چالش‌های موجود را بررسی کنیم. همچنین، چندین کاربرد عمده قابل تصور برای شبکه‌های 5G را به طور مفصل بررسی کردیم. یکی از موضوعات درگیر با نسل بعدی موبایل، قوانین FCC و محدودیت‌های تعریف و اختصاص طیف‌های فرکانسی است. در یکی از مقالات این پرونده ویژه، نقبی هم به این موضوع زدیم و البته بحث مفصل و دامنه‌دارتری نسبت به آنچه گفته شده، دارد. فناوری‌ها و تکنیک‌های تا کنون سوار شده بر قطار پرشتاب در حال حرکت 5G نیز مرور و مزایا و بهبودها بررسی شده‌اند. اما همان‌طور که گفتیم صنعت موبایل در چند سال پیش‌رو، شاهد تحولات چشم‌گیر بزرگی خواهد بود که هریک به نحوی روی نسل بعدی شبکه‌های موبایل اثرگذار هستند. بنابراین، از هم‌اکنون قابل پیش‌بینی نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد و سال 2020 شبکه موبایلی با چه مشخصاتی شاهد هستیم.

 ۲۹ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دیوانگی در شبکه برای زندگی راحت‌تر
راهی به سوی نسل پنجم ارتباطات بی‌سیم؛ تاریخچه مختصری از شبکه‌های موبایل
مسابقه 5G؛ در حال رقابت بر سر آینده موبایل هستیم!
چشم‌اندازه 5G؛ چالش‌های FCC
5 نکته که باید درباره شبکه‌های 5G بدانیم
بازسازی دوباره موبایل با طول موج میلی‌متری

راهنمای دانلود کتاب نسل پنجم شبکه های موبایل

برای دانلود کتاب نسل پنجم شبکه های موبایل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نسل پنجم شبکه های موبایل
کاربر H
۱۳۹۷/۲/۱۳
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)