دانلود کتاب نشریه مهرپارسه - شماره 14

  • ناشر: انتشارات مهر پارسه
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نشریه مهرپارسه - شماره 14 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نشریه مهرپارسه - شماره 14 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نشریه مهرپارسه - شماره 14

نشریه مهرپارسه - شماره 14، منتشر شد. بازیچه‌های اجداد خردسال ایرانیان، اتوماتون؛ بازیچه‌ای شاهانه، مولودی به نام عروسک و عروسکی برای همه، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از نشریه می‌خوانید.

میان اقتصاد، فرهنگ، هنر و آثار هنری هنرمندان در دوره‌های مختلف تاریخ جامعه و به تبع آن شرایط فرهنگی و اجتماعی رابطه مستقیمی وجود دارد. بازارهای سنتی با معماری و تزئینات خاص خود و همجواری با میراث فرهنگی و تاریخی به عنوان نمودی از هنرهای بومی ایرانی، علاوه بر ایفای نقش اجتماعی و فرهنگی نقش مهمی در اقتصاد هنرها؛ به ویژه هنرهای تجسمی و صنایع دستی دارند و گاه همچون یک پدیده اقتصادی خود را نشان می‌دهند که جایگاه اقتصادی آن نقش قابل توجهی را در توسعه ایفا می‌کند.

اقتصاد هنر ایرانی در مقایسه با هنر اروپایی دارای ضعف‌ها و نواقص متعددی است، از جمله؛ نداشتن زیرساخت‌های لازم جهت شکل گیری بازار هنری، جایگاه نداشتن هنر در گیری‌های مدیریت اقتصاد کشور، درآمد تصمیم نداشتن فعالیت‌های هنری توسط تولیدکنندگان و غیره. فعالیت‌های هنری بدون ارائه به مخاطب یا مصرف کننده نمی‌تواند آنچنان که باید، شناخته و معرفی شوند؛ در نتیجه از گسترش توسعه باز می‌ماند.

 ۱۱۶ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بازیچه‌های اجداد خردسال ایرانیان
اتوماتون؛ بازیچه‌ای شاهانه
مولودی به نام عروسک
عروسکی برای همه
کودکانه‌ای برای نسل‌ها
جایی برای برگشت به کودکی
«ایران» و «آریا»؛ سفیران صلح
ثبت عروسک نباید به رقابت تبدیل شود
پزشک اسباب بازی‌ها
هنرمند تعمیرکار
سفری از انگلستان تا ایران
خارجی‌ها با اسباب بازی چه می‌کنند؟
ماتریوشکا خاطره ملی روسیه
بازمانده عصر ساسانی به رنگ طبیعت
مثلث گردشگری فلات مرکزی
خوردنی‌های قزوین را بشناسیم
آغامحمدخان در کرج ماندگار شد

راهنمای دانلود کتاب نشریه مهرپارسه - شماره 14

برای دانلود کتاب نشریه مهرپارسه - شماره 14 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نشریه مهرپارسه - شماره 14