دانلود کتاب نصرت الله معینیان: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

  • ناشر: انتشارات مرکز بررسی اسناد تاریخی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نصرت الله معینیان: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نصرت الله معینیان: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نصرت الله معینیان: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

(این کتاب نسخه قدیمی بوده و با همکاری ناشر به صورت اسکن شده آماده سازی شده است. به علت بالا بودن حجم فایل، این کتاب تنها در نسخه ویندوز قابل مطالعه می باشد.)

نصرت‌الله معینیان از جمله اشخاصی بود که در رژیم پهلوی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بود. هرچند خانواده‌ی مادری او در دیوان‌سالاری نظام شاهنشاهی دارای مناصبی بودند... ولی نردبان ترقی او، قلمی بود که به طور تمام و کمال در خدمت به آن رژیم، به ودیعه نهاد. او با سردبیری روزنامه‌ی آتش، در جریان کودتای آمریکایی ـ انگلیسی 28 مرداد، از جمله نقش‌آفرینانی بود که خود را در اختیار سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه گذاشت و در همین رابطه به اخذ مدال رستاخیز نیز نایل گردید. از همین دوران بود که با حمایت فضل‌الله زاهدی ـ نخست‌ وزیر کودتا ـ سیر مراحل ترقی‌ وی شروع شد و تا جایی پیش رفت که پس از چندی به عنوان ریاست دفتر مخصوص محمدرضا پهلوی، نزدیک به دو دهه، محرم اسرار او شد.

 ۳۷۶ صفحه، ۲۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8195-23-7 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نصرت الله معینیان: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

برای دانلود کتاب نصرت الله معینیان: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نصرت الله معینیان: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک