دانلود کتاب نظریه‌های بزهکاری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نظریه‌های بزهکاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نظریه‌های بزهکاری

گسترش بی‌رویه جرم طی دهه‌های اخیر لزوم انجام اقدام‌های پیشگیرانه و بازپروری را گوشزد می‌کند و این مهم بدون آگاهی از دیدگاه‌های جرم و بزهکاری و سازگار کردن آن‌ها با شرایط جامعه امکان‌پذیر نیست.

از زمان چاپ نخست این کتاب، به سال1984، دگرگونی‌های گسترده‌ای در مطالعه بزهکاری در هر دو زمینه نظری و نیز واکنش اجتماعی به وجود آمده است. هدف این کتاب، تلاش مداوم برای معرفی، تبیین و ارزیابی دیدگاه‌های نظری مهم در زمینه بزهکاری بوده و خواهد بود. چاپ حاضر در راستای این هدف است و ضمن بازبینی چاپ‌های پیشین، یافته‌های تازه به اکثر بخش‌های کتاب افزوده شده است.

در این چاپ علاوه بر به‌روزرسانی یافته‌های پژوهشی، دگرگونی در نظریه‌های بزهکاری نیز به آن افزوده شده‌اند. نمود این تغییرات را در فصل‌های 8، نظریه‌های کنترل و نیز فصل 12 می‌توان دید. بیشتر مطالب مربوط به نظریه عمومی جرم، به‌روز شده و در فصل 8 جای گرفته‌اند. به بحث‌های مربوط به نظریه عمومی جرم توجه بیشتری شده و ضمن جای‌دهی در فصل 8، بخشی مجزا از آن فصل است. همچنین بحث‌های اساسی سایر نظریه‌های فصل 8 به‌روز شده و بحث گسترده‌ای از نظریه بی‌سامانی اجتماعی، در فصل 5 و بزهکاری دختران، در فصل 11، مطرح شده است.

 ۴۰۳ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-3385-7 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1) تبیین‌های بزهکاری

فصل 2) مکتب کلاسیک: موضوع انتخاب و استدلال

فصل 3) رویکرد زیست‌شناختی و زیستی-اجتماعی

فصل 4) نظریه‌های روان‌شناختی

فصل 5) نابسامانی اجتماعی و بی‌هنجاری

فصل 6) تبیین بزهکاری براساس نظریه‌های طبقه فرودست

فصل 7) دیدگاه‌های بین فردی و موقعیتی

فصل 8) نظریه‌های کنترل

فصل 9) نظریه برچسب‌زنی

فصل 10) نظریه رادیکال بزهکاری

فصل 11) بزهکاری دختران

فصل 12) نظریه‌های بزهکاری: رویکردی یکپارچه

راهنمای دانلود کتاب نظریه‌های بزهکاری

برای دانلود کتاب نظریه‌های بزهکاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نظریه‌های بزهکاری

نظرات کتاب نظریه‌های بزهکاری

Hemmat .N
۱۳۹۴/۱۰/۲۲
سلام با توجه به رشته تحصصی خودم که جامعه شناسی است به محتوای کتاب نگاه کردم که بیان چند نکته ضروری است:اول اینکه کتاب قدیمی است و چاپ اول آن مربوط به سال ۱۹۸۴ اروپا است و در مقایسه با کتاب‌های جدید این یک نقیصه است.! اما از محتوای غنی یی برخوردار بوده و دنظریات بزهکاری را چه در سطح جامعه شناسی خرد، چه میانه و کلان را آورده است. دیگر آنکه این کتاب چاپ ششم آن است.
Hemmat .N
۱۳۹۴/۱۰/۲۲
اگرچه کتابی قدیمی است و چاپ اول آن مربوط به ۱۹۸۵ اروپا است. اما از محتوای قابل قبولی برخوردار است. و نظریات بزهکاری را چه در سطح خرد چه میانه و کلان را آورده است.
نشر نوین
۱۳۹۴/۱۰/۲۳
کتاب ترجمه ویرایش ۲۰۰۹ هست و قدیمی نیست.
مشاهد همه نظرات (۴)