دانلود کتاب نقدی بر دفتر اول فیلم‌نامه کوروش کبیر (از نظر تاریخی پژوهشی)

  • از: مجید خالقیان
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نقدی بر دفتر اول فیلم‌نامه کوروش کبیر (از نظر تاریخی پژوهشی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب نقدی بر دفتر اول فیلم‌نامه کوروش کبیر (از نظر تاریخی پژوهشی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نقدی بر دفتر اول فیلم‌نامه کوروش کبیر (از نظر تاریخی پژوهشی)

کتاب نقدی بر دفتر اول فیلم‌نامه کوروش کبیر  نوشته‌ی مجید خالقی کتابی است که به نقد و تحلیلِ فیلمنامه‌ی فیلم نشده‌ی کوروش کبیر، نوشته‌ی مسعود جعفری جوزانی می‌پردازد. این فیلمنامه بر اساس داستان زندگی کوروش بزرگ نوشته شده است که در «دفتر اول» آن درباره‌ی دوران تولد تا نوجوانی و در «دفتر دوم» این فیلمنامه درباره‌ی جوانی تا مرگ این امپراتور شهیر ایرانی نوشته شده است.

بی‌تردید فیلم «کوروش کبیر» نقطه عطفی در فیلم‌های تاریخی سینمای ایران خواهد بود و پیش از هر چیز باید از استاد گرانقدر، آقای جعفری جوزانی به دلیل این همه کوشش در راه فرهنگ ایرانی سپاس‌گزاری کنیم. فیلم‌نامه‌ی کوروش کبیر بسیار گیرا تدوین شده است و چنین می‌نماید که فیلم از نظر هنری کیفیت مطلوبی به خود بگیرد و انتظار می‌رود که داستان فیلم بدون آنکه صرفا یک روایت خشک تاریخی و پژوهشی باشد داستان یک شخصیت تاریخی، بر اساس واقعیت‌های تاریخی باشد.

دسته فیلمنامه،
 ۲۴ صفحه، ۵۱۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب نقدی بر دفتر اول فیلم‌نامه کوروش کبیر (از نظر تاریخی پژوهشی)

برای دانلود کتاب نقدی بر دفتر اول فیلم‌نامه کوروش کبیر (از نظر تاریخی پژوهشی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نقدی بر دفتر اول فیلم‌نامه کوروش کبیر (از نظر تاریخی پژوهشی)

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۴/۱۷
تاریخ و کتاب ایران زمین در آن کنجانده شده است. با سپاس
اردوان ریاضی
۱۳۹۶/۴/۱۶
سپاس فراوان اززحمات کشیده شده تاگوشه‌ای نا روشن سرگذشت تاریخی این‌سرزمین و این ملت روشن‌تر گردد و سبب اگاهی درست مردمان این سرزمین باشد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)