دانلود کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم: بر اساس واقعیت

  • از: مریم اسدی
  • ناشر: انتشارات ندای الهی
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم: بر اساس واقعیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم: بر اساس واقعیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم: بر اساس واقعیت

کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم: بر اساس واقعیت نوشتۀ مریم اسدی، داستان زندگی دختری را به تصویر می‌کشد که پدری شکاک و معتاد دارد و زندگی خانوادگی نابه‌سامانی را می‌گذراند و خود درگیر ارتباط و عشقی اشتباه می‌شود که پایان خوشی برایش به همراه ندارد.

درباره‌ی کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم:

این کتاب که بر پایه واقعیت به نگارش درآمده قصۀ سختی‌ها و ناملایمات زندگی مینا را روایت می‌کند. مینا در یک خانوادۀ ضعیف بزرگ شده که پدرش به بیماری روحی مبتلاست و شدیداً نسبت به همسرش شکاک است و این مسئله باعث می‌شود مینا مدتی از خواهر کوچک‌تر از خودش مراقبت کند اما کم‌کم این دختر نوجوان خسته شده و ناخواسته وارد یک بازی جدید می‌گردد، غافل از این که این بازی تبدیل به یک عشق می‌شود. یک عشق کور نوجوانی و مینا در این میان با حقایقی روبه‌رو می‌شود که ...

کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان‌های عاشقانه و خانوادگی علاقه‌مند هستید، این کتاب برای شماست.

در بخشی از کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم می‌خوانیم:

دعواشون اون روز خیلی سخت و سنگین بود... ملیکا جیغ می‌کشید و ریسه رفته بود. خونه مادربزرگ مادریم خرمشهر بود خیلی با شیراز فاصله داشت... مادرم غریب بود و کسی رعایت حالش نمی‌کرد.

پدرم دوباره همه چیز رو شکست دوباره به جنون رسید. بلند بلند گریه می‌کردم دلم برای مادرم می‌سوخت... برای ملیکا برای خودم... برای زندگی درب و داغونمون. همسایه‌ها ریخته بودن توی حیاط هیچ کس جرات نداشت نزدیک بشه.

رفتم تو اتاق شیشه شیر ملیکا رو گذاشتم توی دهنش خیلی بی‌تابی می‌کرد... . تکانش دادم. کمی صدای دعوا خوابید... ملیکا ترسیده بود هی می‌خوابید و هی از خواب می‌پرید.

بوسیدمش... نازش کردم... مرتب روی پام تکانش دادم... وقتی کامل خوابید... گذاشتمش گوشه اتاق خودم جلوش نشستم که اگر دوباره دعوا بالا گرفت و شیشه پنجره‌ی اتاق شکست.

مامانم اومد توی اتاق همه کمد رو به هم ریخت... گریه می‌کرد... بدنش می‌لرزید... لباساشو ریخت رو زمین، ترس برم داشت... نکنه اون روزی که مادرم می‌گفت دعا کن نرسه حالا رسیده بود. بلند شدم و رفتم سمتش.

 ۲۷۲ صفحه، ۹۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-611310-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم: بر اساس واقعیت

برای دانلود کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم: بر اساس واقعیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نمی‌خواهم دختر بمانم: بر اساس واقعیت

نظرات کتاب نمی‌خواهم دختر بمانم: بر اساس واقعیت

زهرا رسنگار
۱۳۹۹/۱۲/۱۰
عالی‌ترین کتابی هست که من تا حالا خوندم حتی از دوهزار بار هم بخونمش سیر نمیشم ازش😍
ساره رشیدی
۱۴۰۰/۱/۲۶
داستان خوبی بود. بامتن ساده روان و بدون کلی گویی اضافه. ولی برخی از نکاتش برای من مبهم موند و غیر قابل باور
سیروان مالکی
۱۳۹۹/۱۲/۸
عالی بود ویکی از بهترین رمان‌های بود که تا حالا خونده بودم👍👍👍👍
مشاهد همه نظرات (۱۰)