دانلود کتاب نکات برگزیده حقوق دیپلماتیک و کنسولی

  • از: بهرام نوازنی، مریم یاری
  • ۳۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نکات برگزیده حقوق دیپلماتیک و کنسولی  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نکات برگزیده حقوق دیپلماتیک و کنسولی  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۷۰ صفحه، ۱۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب نکات برگزیده حقوق دیپلماتیک و کنسولی

این کتاب تلاشی است برای تلخیص و تصحیح کتاب حقوق دیپلماتیک و کنسولی اثر جواد صدر که منبع ارزشمندی برای درسی با همین عنوان در دوره های کارشناسی علوم سیاسی و حقوق به ویژه به عنوان منبع اصلی این درس در دانشگاه پیام نور است. این کتاب نسبت به دیگر آثار مشابه یک مزیت دارد که به طور مختصر در حدود 170 صفحه به تشریح دو کنوانسیون 1961 و 1961 دیپلماتیک و کنسولی پرداخته و در دو سه صفحه نیز به وضعیت مأموریت ویژه و مأموریت در سازمان های بین المللی پرداخته اما اشکال اساسی آن این است که در فاصله چاپ نخست در 1374 تا چاپ دوازدهم در سال 1390 هیچگونه اصلاح و تغییری در محتوای کتاب انجام نداده و اغلاط بسیار املایی و محتوایی آن موجب سردرگمی علاقمندان به این رشته می شود.

نکات برگزیده حقوق دیپلماتیک و کنسولی ضمن تصحیح این اغلاط و با تکیه بیشتر بر متن دو کنوانسیونی که در مجلس شورای ملی پیش از انقلاب اسلامی به تصویب رسیده است تلاش کرده تا کمکی به دانشجویان و علاقمندانی که فرصت مطالعه کامل این کتاب را ندارند بکند.

فهرست مطالب

پیشگفتار
بخش اول: حقوق دیپلماتیک
مقدمه
قسمت اول: روابط دیپلماتیک
قسمت دوم: ارکان روابط دیپلماتیک
قسمت سوم: دیپلماسی کنفرانس‌ها و سازمان‌های بین‌المللی
قسمت چهارم: مصونیت‌ها و مزایای دیپلماتیک
قسمت پنجم: خاتمه مأموریت دیپلماتیک
بخش دوم: حقوق کنسولی
مقدمه
قسمت اول: روابط کنسولی
قسمت دوم: مصونیت‌ها و مزایای کنسولی
قسمت سوم: خاتمه مأموریت کنسولی
کتابنامه

راهنمای دانلود کتاب نکات برگزیده حقوق دیپلماتیک و کنسولی

برای دانلود کتاب نکات برگزیده حقوق دیپلماتیک و کنسولی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب نکات برگزیده حقوق دیپلماتیک و کنسولی
محمد گلشنی
۱۳۹۶/۵/۲۷
سلام تشکر از زحمات کتابراه خیلی خوب هستش و برای من خیلی مفید بود
مجتبی تسنیمی
۱۳۹۴/۱۰/۲۹
بسم اللهسلاماین که خلاصه کتاب به صورت نکات کلیدی ارائه می شود خوب است و اگر بشود به صورت رسم نموداری هم این خلاصه ها ارائه بشود بی شک مورد استقبال قرار می گیرد.
احمد عطایی
۱۳۹۴/۱۰/۲۸
با سلام کتاب جامع و مفید و ارزنده ای بود و حاوی تمام نکات لازمه می باشد.از زحمات بی وقفتان برای ارتقای سطح کیفی مطالعه دانشجویان کمال تشکر را داریم.خسته نباشید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۰)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه