دانلود کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)

کتاب هشتم از مجموعه کتاب های تحلیلی سهراب سپهری

"ما هیچ ما نگاه" عنوان هشتمین کتاب از مجموعة هشت کتاب است که شامل چهارده قطعه شعر می­باشد و حدوداً ده سال پس از انتشار مجموعۀ شعر حجم سبز (بهمن ماه 1346) در خرداد ماه 1356 به همراه مجموعه اشعار دیگر (هفت کتاب دیگر) به صورت هشت کتاب توسط کتابخانۀ ظهوری تهران به چاپ رسید. البته دو سال بعد (خرداد 1358) دوباره تجدیدچاپ شد اما از آن تاریخ به بعد دیگر شعر جدیدی از او به چاپ نرسید و ماحصل قریب 30 سال شعرسرایی او به طور مدوّن و مشخص همین مجموعۀ اشعار هشت کتاب می باشد.

این نوع تحلیل و تفسیر از مجموعه‌ی اشعار هشت کتاب در نوع خود بدیع و تازه است و چه بسا در ادبیات معاصر و شعر نو اولین کار مفصلی است که تاکنون به رشته‌ی تحریر در آمده است.

 ۲۰۲ صفحه، ۷۶۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)

برای دانلود کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)

نظرات کتاب نگاه ناب: ما هیچ ما نگاه (کتاب هشتم)

Hemmat .N
۱۳۹۴/۱۲/۲۳
پیشنهاد:سلام و عرض ادب به پیشگاه مجریان و همه‌ی مسئؤلان عزیز و زحمنکش سایت و پایگاه فرهنگی کتابراه. ضمن تبریک سال نو به حضور شما و همه‌ی تلاشگران عزیز این سایت و یکایک اعضا و کاربران عزیز. در آستانه سال جدید و تعطیلات نوروزی اگر مقدور برای تسهیل در امر خرید کتاب app آپ را نیز به درگاه‌های خرید اضافه نمایید چون امر خرید اعتبار راحت تر با آن صورت می‌گیرد.
Heliya Moghaddam
۱۳۹۹/۵/۲۳
من در پروژه پایان نامه از این کتاب بهره‌های فراوان بردم. و دست مریزاد و خداقوت میگم. واقعا و به حق کتاب کامل و جامعی هست...
مشاهد همه نظرات (۲)