دانلود کتاب همه چیز درباره‌ی فروش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همه چیز درباره‌ی فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همه چیز درباره‌ی فروش

اگر شما چیزی دربارۀ فروش ندانید و بدانید که چیزی نمی‌دانید، به‌راستی بخت یارتان است چرا که کتاب همه چیز درباره‌ی فروش اثر مارگریت اسمولن، اطلاعات زیادی دربارۀ یکی از مهیج‌ترین، خلاق‌ترین و چالش‌انگیزترین جنبه‌های کسب و کار به شما می‌دهد. بخصوص کسانی که نیاز دارند تا اندازه‌ای بر زیر و بم فعالیت فروش خود مسلط شوند، رویکرد این کتاب به امر فروش را مفید خواهند یافت.

حالا که کتاب همه چیز درباره‌ی فروش (The Everything Selling Book) را انتخاب کرده‌اید پس متوجه شده‌اید که فروش، امری حیاتی و شاید حتی مهم‌ترین جنبۀ کار هر شرکت است. هیچ شرکتی بدون تلاش‌های حرفه‌ای بخش فروش خود نمی‌تواند به کارش ادامه دهد.

توجه داشته باشید که چه برای خودتان کار کنید چه برای شخص دیگری، در بنگاهی کوچک یا در شرکتی بزرگ، فروش، عامل دوام کسب و کار شماست. ولی چنانچه در امر فروش تجربۀ کمی دارید یا هیچ تجربه‌ای دراین زمینه ندارید، هنر فروش ممکن است برای‌تان اسرارآمیز جلوه کند. صرف نظر از این‌ها، حتماً بارها شنیده‌اید که «طرف از شکم مادر فروشنده زاده شده» خوب، باور نکنید. زیرا با هر مربی فروش یا مدیر فروشی که صحبت کنید، به شما می‌گوید بسیاری از کسانی که گمان می‌کنند دارای استعداد خدادادی در فروش هستند، در عمل متوسط عمل می‌کنند. درحالی‌که بسیاری، خود را فروشنده نمی‌دانند، اما کارشان را با نتایج درخشان به پایان می‌رسانند. در این مورد حقیقتی شگفت‌انگیز وجود دارد: اگر در امر فروش مبتدی باشید بیشتر امکان موفقیت دارید تا این‌که سال‌ها در کار فروش بوده باشید! می‌پرسید چطور؟

فروشندگان بزرگ مادرزاد فروشنده نبوده‌اند، بلکه سخت کارکرده‌اند و مثل هر حرفۀ دیگری، در آن مهارت کسب کرده‌اند.

کتاب همه چیز درباره‌ی فروش نوشتۀ مارگریت اسمولن (Marguerit Smolen) چیزی بیش از راهکارهایی ساده و به اصطلاح «هلو برو تو گلو» نسبت به فروش به خواننده عرضه می‌کند. همچنین فنون و تمرین‌های فراوانی را به منظور خودآزمایی در دسترس شما قرارمی‌دهد تا میزان فروشتان را با ساده‌ترین شیوه بالا ببرید. این کتاب، دیدگاهی کلی نسبت به فروش ارائه می‌دهد! "هیچ چیزی در عرصۀ فروش مهم‌تر از انگیزه و طرز فکر فروشنده نیست." متن حاضر با این رویکرد، مملو از تمرین‌های برانگیزنده‌ای است که برای کمک به شما و هنرنمایی فروشندۀ درونتان طراحی شده‌است. به یاد داشته باشید فردی که قرار است فعالیت شما در عرصۀ فروش را قرین موفقیت کند و توان چنین کاری را هم دارد، خود شما هستید. پس بیایید شروع کنیم!

بسیاری از فروشندگان باتجربه به دام این باور می‌افتند که «همه چیز را می‌دانند.» آن‌ها سال‌ها به روش خودشان کار کرده‌اند و اکنون کارشان را از روی عادت و بدون فکر انجام می‌دهند. آن‌ها جملات مورد نظرشان را بارها و بارها سر داده‌اند، تا جاییکه صدایشان حتی برای خودشان مثل یک نوار خراب به گوش می‌رسد. آن‌ها زفته رفته تنبل و یا زیاد از حد به خود مطمئن می‌شوند و تنها فنونی را که برای دستیابی به موفقیت در فروش کمکشان می‌کند به کار می‌گیرند و با چسبیدن به آن‌ها، در عرصۀ فروش، همان‌جائی که هستند باقی می‌مانند. سرانجام حتی ممکن است انعطاف‌پذیری خود را از نیز دست بدهند و در مقابل امتحان روش‌های جدید مقاومت کنند و از مدیریت دلخور شوند. وقتی که کسی نظرات و راه حل‌های جدید را با ایشان درمیان می‌گذارد می‌گویند: «نه بابا، این روش‌ها بی فایده است و من وقت این کارها را ندارم!!»

 ۳۸۷ صفحه، ۹۴۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-206-6 

چاپ ۱۳۸۸: ۴۲۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار مؤسسه
مقدمه: همه می‌توانند فروشنده شوند
بخش 1: آنچه از این کتاب می‌آموزید
بخش 2: رسالت شما: آنچه باید بپذیرید
بخش 3: جعبه‌ابزار فروش شما
بخش 4: پیگیری منابع راهنم
بخش 5: برنامه‌ریزی قبل از تماس
بخش 6: رمزگشایی دستورکار مشتری
بخش 7: تنظیم دستورکار شما برای مشتری
بخش 8: نگهداری سوابق ضروری
بخش 9: قرار ملاقات گذاشتن
بخش 10: سه مرحله‌ی آمادگی برای ملاقات فروش
بخش 11: ساختار تماس فروش بخش اول:
بخش 12: ساختار تماس فروش قسمت دوم:
بخش 13: درک شخصیت مشتری
بخش 14: دوازده دیدگاه برگزیده‌ی فروش
بخش 15: فروش به چند خریدار
بخش 16: مدیر فروش خود باشید
بخش 17: در فروش حرفه‌ای شوید
بخش 18: فروش از طریق رسانه‌های الکترونیکی
بخش 19: هدف خود را مشخص کنید و در همان جهت ادامه دهید
بخش آخر
پیوست الف: اجزای یک جعبه‌ابزار بازاریابی کارآمد
پیوست ب: نامه‌های اداری
پیوست پ: نکات خبرنامه
پیوست ت: نوشتاری از یک تماس تلفنی نمونه
پیوست ث: نمونه برگه‌های برنامه‌ریزی قبل از تماس
پیوست ج: راهنمای خریدار در مورد ابزارهای مدیریت زمان، کمک سازمانی و برنامه‌ها
پیوست چ: پرسشنامه‌ی پیشنهادی

راهنمای دانلود کتاب همه چیز درباره‌ی فروش

برای دانلود کتاب همه چیز درباره‌ی فروش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همه چیز درباره‌ی فروش

نظرات کتاب همه چیز درباره‌ی فروش

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.