دانلود کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت

کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت نوشته‌ی فرانچسکا سایمون، داستانی طنز، مصور و آموزنده با زبانی ساده و روان برای کودکان و نوجوانان است.

مجموعه 24 جلدی «هنری وروجک» اثری از فرانچسکا سایمون (Francesca Simon) برای کودکان و نوجوانان به غیر از زبانی طنز دارای بار آموزشی و روان‌شناختی مسائل تربیتی است و به صورت غیرمستقیم به اثرات متفاوت تربیت روی فرزندان یک خانواده، ناهنجاری‌هایی مانند بیش فعالی، لجبازی و روش‌های غلط تربیتی همچون تحقیر کودک یا تبغیض اشاره می‌کند و با ظرافتی خاص ضمن تقابل شخصیت‌های داستان در موقعیت‌های مختلف، خواننده را غرق در ماجراهای خود کرده و به طور غیرمستقیم و در ضمیر ناخودآگاه این نکته را تداعی می‌کند که باید از انجام کارهای بد پرهیز کنیم.

فرانچسکا سایمون نویسنده کتاب، دوران کودکی خود را در کالیفرنیا گذراند سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت. او در حال حاضر با خانواده‌اش در لندن زندگی می‌کند و تا به حال بیش از 45 کتاب نوشته است. آثار او بیشتر در زمینه طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است. وی برنده جایزه بهترین کتاب کودک سال 2008 در جشنواره کهکشان کتاب بریتانیا شده است.

در بخشی از کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت (Horrid Henry and the Abominable Snowman) می‌خوانیم:

هنری همین‌طور که به جمع کردن گوله برف دیگری مشغول بود گفت: «نه»
پیتر گفت: «لطفاً... می‌تونیم با هم یه آدم برفی خرگوشی درست کنیم یا یه...»
هنری گفت: «نه این مال منه. برو اونور و خودت یکی دیگه درست کن.»
پیتر گفت: «مامان؟ هنری نمی‌ذاره باهاش آدم‌برفی درست کنم.»
مادر گفت: «هنری؟ اذیتش نکن. چرا با هم درست نمی‌کنین؟»
هنری گفت: «نههههههههه... نمی‌خوام.»
او می‌خواست تنهایی آدم‌برفی درست کند. اگر او با برادر مسخره‌اش آدم‌برفی درست می‌کرد باید جایزه را هم با او تقسیم می‌کرد ولی این اصلاً چیزی نبود که هنری دلش می‌خواست.
او تمام بستنی‌ها را برای خودش می‌خواست و مطمئن بود که آدم‌برفی‌اش برنده است پس چرا باید جایزه‌اش را تقسیم کند در حالی که اصلاً نیازی به این کار نبود؟
هنری گفت: «از آدم‌برفیم دور شو پیتر.»
اشک‌های پیتر از گونه‌هایش سرازیر شد ولی بعد به گوشه‌ای رفت و یک گوله برف کوچک درست کرد.

 ۴۱ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8693-54-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت

برای دانلود کتاب هنری وروجک و آدم‌برفی زشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنری وروجک و آدم‌برفی زشت
مریم نوبختی
۱۳۹۹/۴/۲۷
عالی بود حتما بخونید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)