دانلود کتاب هکر و هکرها به زبان ساده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هکر و هکرها به زبان ساده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هکر و هکرها به زبان ساده

کتاب هکر و هکرها به زبان ساده نوشتۀ امیر اسدی، حسام محمدی و نوید رحیمی، با توجه به اینکه در دنیای تکنولوژی پیشرفته امروز امنیت حرف اول را می‌زند به توضیح این مهم و به بررسی تمامی زوایای هک کردن، تعریف و مقابله با آن پرداخته است.

شاید شما هم این ضرب‌المثل را شنیده باشید که بهترین پلیس کسی است که دزد خوبی باشد و به عبارت دیگر می‌توان گفت تا زمانیکه یک پلیس به تمام ترفندهای دزدی آشنا نباشد نمی‌تواند با دزدان به مقابله بپردازد. به عقیده نویسنده نیز در اینترنت و شبکه برای محافظت از کامپیوتر در مقابل هکرها تا زمانیکه شما با تمام ترفندهای نفوذ‌گران آشنا نباشید نمی‌توانید به مقابله با آن‌ها بپردازید.

حملات کامپیوتری به طور متداول و هر روزه اتفاق می‌افتد و با یک اتصال ساده به اینترنت هر کسی در هر سوی دیگری سعی خواهد کرد از روی کنجکاوی یا هر دلیل دیگری به درون دستگاه شما سرکشی کند.

بسیاری از این حملات تنها برای پیدا کردن راهی به سپر دفاعی کامپیوتر انجام می‌گیرد و باقی، قفل شکن‌های پیچیده کامپیوتری هستند و با نگاه اجمالی به عناوین خبری می‌توان مشاهده کرد که تعداد آن‌ها رو به افزایش است.

به عنوان نمونه سال‌های اخیر، بانک‌های زیادی از طرف هکرهای کامپیوتری مورد تهاجم قرار گرفتند بطوریکه توانسته‌اند به اطلاعات دسته‌بندی شده‌ای در مورد حساب‌های مشتریان بانک‌ها دسترسی پیدا کنند، هکرهایی که شماره کارت‌های اعتباری سایت‌های مالی و اعتباری را دزدیده، اغلب در مقابل اینکه اطلاعات کارت اعتباری مشتری را منتشر نکنند از شرکت‌های تجاری الکترونیکی، بنگاه‌های خبری و سایت‌های داد و ستد الکترونیکی اخاذی می‌کنند. این کار باعث شده است که شرکت‌ها درآمد مالی خود را از دست بدهند.

نویسنده نیز در بخش آخر کتاب پیشنهاداتی برای سایت‌های وب، لیست‌های نامه‌نگاری و کنفرانس‌هایی که برای توسعه دفاع در برابر حملات مهم است ارائه می‌دهد.

در بخشی از متن کتاب هکر و هکرها به زبان ساده می‌خوانیم:

- هک چیست؟
هک به ساده‌ترین زبان و شاید به عامیانه‌ترین تعبیر به دزدیدن کلمه عبور یک سیستم یا account گفته می‌شود. به طور کلی نفوذ به هر سیستم امنیتی کامپیوتری را هک می‌گویند.

- هکر کیست؟
هکر کسی است که با سیستم‌های کامپیوتری آشناست و می‌تواند با روش‌هایی خاص (بدون اجازه) وارد آن‌ها شود... این انسان می‌تواند خوب یا بد باشد (در هر حال هکر است). از دیگر صفات یک هکر این است که او شخصی باهوش و فرصت طلب و با معلومات علمی بالاست.

- گروه‌بندی هکرها نسبت به اهدافشان
دسته‌ی اول هکرهایی هستند که هدف آن‌ها از ورود به سیستم ضربه زدن به شخص نیست و فقط می‌خواهند معلومات خود را به رخ دیگران بکشند و ثابت کنند که سیستم‌های امنیتی همیشه دارای ضعف هستند و قابل نفوذ هستند اما دسته‌ی دوم هکرهایی هستند که قصد آن‌ها ضربه زدن به دیگران و پر کردن جیب خود است (مانند دزدان اینترنتی. هکرهای گروه اول می‌توانند مفید باشند زیرا آن‌ها با اثبات اینکه سیستم‌های امنیتی قابل نفوذند در واقع نواقص سیستم‌های امنیتی را نمایان می‌سازند.

 ۱۵۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-95219-8-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
بخش اول: کلیات هک و هکر به بیان ساده
بخش دوم: طراحی ویندوز‌های جدید و هک آن‌ها
بخش سوم: بررسی و تحلیل حرکت پا به پا در برابر حملات و هک‌های سیستمی
منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب هکر و هکرها به زبان ساده

برای دانلود کتاب هکر و هکرها به زبان ساده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هکر و هکرها به زبان ساده

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
حسام الیاسی
۱۳۹۹/۵/۱
سلام ولا من تازه مغازه گرفتم برای تعمیرات و خریدو فروش گوشی از عراق بیارن برام بهترین برند روزشم هستش ولی میخوام تعمیراتو هک کردنو اینارو یا بگیرم اگه کسی هست که میتونی کمکم کنه خیلی ممنون میشم خدای بیشتر...
mojtaba Hamedian
۱۳۹۸/۳/۴
برای یادگیری کتاب خوبه👌👍
Majid Mohammadi
۱۳۹۸/۲/۱۷
کتاب فوق العاده خوبی در زمینه هک هستش. کسایی که میخوان تازه هک کردن و امنیت رو یاد بگیرن بهترین کتاب هستش
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)