دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Studio d مقطع B1

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر: انتشارات راین
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Studio d مقطع B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Studio d مقطع B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Studio d مقطع B1

در کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Studio d مقطع B1 ترجمه‌ی محمودرضا ولی خانی، لغات به صورت فصل به فصل و تمرین به تمرین همراه با ترجمه و مثال ارائه شده است.

این واژه‌نامه در مقطع B1 به همراه واژه‌نامۀ مقطع A2 می­‌تواند برای آمادگی آزمون گوته به بهترین شکل کمک­ کننده باشد زیرا لغات مقطع B1 در این دو کتاب علامت­ گذاری شده، به این صورت که لغاتی که در مجموعه­‌ی لغات منتخب گوته برای B1 قرار «نمی‌­گیرد» به صورت «اریب» (ایتالیک) تایپ شده است.

از این واژه‌نامه جهت کاهش خطا در درک مطالب در کلاس و در منزل، سرعت پیشرفت و همچنین کمتر فارسی صحبت کردن در کلاس استفاده کنید. لذا لازم است که پیش از حضور در کلاس لغات مربوطه را به خاطر بسپارید.

بهترین شکل یادگیری با این کتابچه این است که ابتدا معنی لغت را بپوشانید و سعی کنید معنی آن را در مثال مربوطه حدس بزنید. سپس حدس خود را با معنی درج شده مقایسه کنید. در هر صورت مثال‌ها باید مطالعه شوند تا طریقه استفاده از واژه فرا گرفته شود.

 ۱۴۵ صفحه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-97315-9-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Studio d مقطع B1

برای دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی Studio d مقطع B1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  واژه نامه آلمانی - فارسی Studio d مقطع B1
سارا اسدی
۱۳۹۹/۵/۲۵
خیلی خوب و جامع بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)