دانلود کتاب واژگان پیشرفته‌ای که باید بدانیم

  • از: محمد باوردی مقدم
  • ناشر: انتشارات زانکو
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب واژگان پیشرفته‌ای که باید بدانیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب واژگان پیشرفته‌ای که باید بدانیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب واژگان پیشرفته‌ای که باید بدانیم

کتاب واژگان پیشرفته‌ای که باید بدانیم نوشته‌ی محمد باوردی مقدم خلاصه‌ای است از 6 منبع اصلی واژگان آزمون‌های پیشرفته به‌ روش Tick Eight که با گردآوری لغات آزمون‌های پیشرفتە زبان سال‌های اخیر، درصد بالای شما در درس زبان انگلیسی را تضمین خواهد کرد.

در چند سال اخیر بارها از دانشجویان شنیده‌اید که برای بخش لغات آزمون‌های زبان چه کتاب‌هایی را باید خواند؟ آیا 504 و Essential Words کافیست؟ چرا هر چقدر لغت می‌خوانید درصد زبان‌تان تغییری نمی‌کند؟ چرا هر چقدر از هر منبعی می‌خوانید باز بی‌تاثیر است و هیچ یک از لغات آن منبع در آزمون‌ها آورده نمی‌شود؟

در آزمون‌های زبان میانگین درس زبان انگلیسی در بیشتر گروه‌ها زیر %10 و در مواردی زیر %5 است. بنابراین این نکته، درس زبان را به یک درس استراتژیک تبدیل کرده به صورتی که با کسب درصد قابل قبول در این درس، تراز بسیار خوبی کسب شده و رتبه شما به شکل چشم‌گیری جابه‌جا می‌شود.

در بخش لغات آزمون‌های زبان اکثرا سوالات برگرفته از یک منبع خاص نبوده و از طیف وسیعی از منابع مطرح می‌شوند. با توجه به اینکه منطقا توانایی گردآوری منابع مختلف و گسترده و مهم‌تر از آن زمان کافی برای مطالعه آن‌ها وجود ندارد، برای کسب آمادگی مطلوب در پاسخ‌گویی به سؤالات لغت، باید گنجینه‌ای غنی از لغات پرکاربرد زبان انگلیسی در اختیار داشت.

 ۵۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8774-49-5 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰۰ ت - 13.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب واژگان پیشرفته‌ای که باید بدانیم

برای دانلود کتاب واژگان پیشرفته‌ای که باید بدانیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  واژگان پیشرفته‌ای که باید بدانیم
Atousa Mehr
۱۳۹۸/۵/۱۹
کتاب خیلی مفیدی است برای کسانی که زبان را به صورت پیشرفته بلدند و صرفا میخواهند دامنه کلمات خود را افزایش دهند و برای کسانی که دنبال آموزش هستند چندان مناسب نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)