دانلود کتاب وقتی یکی شویم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب وقتی یکی شویم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وقتی یکی شویم

کتاب وقتی یکی شویم نوشته‌ی شهریار جوکار، داستانی‌ست کوتاه از خودگذشتگی و بخشش در عشق که با بیان ساده و بدون پیچیدگی روایت شده است.

در بخشی از کتاب وقتی یکی شویم می‌خوانیم:

نصرت که دید پس از چند روز خبری از صاحب پول‌ها نشد مادرش را به بیمارستان برد تا تحت مداوا قرار گیرد. مادرش را بستری و پس از مدتی عمل کردند و بهبودی نسبی حاصل شد. نصرت با باقی پول‌ها سروسامانی به اوضاع خواهر کوچکتر و زندگیشان داد. کم‌کم همه چیز بهتر می‌شد و زندگیشان دوباره رنگ و بویی می‌گرفت اما نصرت ساکت و ماتم زده بود و مدام با خود می‌گفت: «خدایا یعنی کی این لطف بزرگو در حقمون کرده؟!» زندگیشان حالت عادی به خود گرفت اما همچنان از برادر معتادش خبری نبود و معلوم نبود کجا سربه نیست شده.

نصرت و مادرش تصور می‌کردند شاید شوهر سابق نصرت دلش به حال آن‌ها سوخته و آن پول‌ها را به آن صورت به دستشان رسانده و از خجالت خود را نشان نمی‌دهد. با خودشان می‌گفتند داش اکبر لوطی و بامرام زندان است و تازه آن همه پول از کجا بیاورد و از همه مهم‌تر از نصرت و بی‌وفایی‌اش متنفر. همسایه‌ها هم که هشت‌اشان گرو نه‌اشان بود. مدتی گذشت و خبری هم از شوهر سابق نصرت نشد. عاقبت یک روز چادرش را سر کرد و با سر و وضعی مرتب از خانه بیرون زد. تصمیم داشت خودش تحقیق کند. به سراغ سه زن دیگر همسر سابقش رفت و آن‌ها به او گفتند که از آن نامرد متقلب شکایت کرده‌اند. لابد او هم از ترسش به یکی از کشورهای عربی گریخته و مطمئن باشد که دیگر برنمی‌گردد. نصرت که تمام تصور و خیالبافی‌اش نقش برآب شده بود به خانه برگشت و جریان را برای مادرش تعریف کرد. ظهر شده بود و سفره انداختند و غذا می‌خوردند که جرقه‌ای در ذهنش زده شد. به سراغ صندوقچه رفت و دستمال را که زمانی پول‌ها در آن بود، برداشت و با دقت نگاه کرد.

 ۴۴ صفحه، ۹۱۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8752-74-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب وقتی یکی شویم

برای دانلود کتاب وقتی یکی شویم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وقتی یکی شویم